Szukaj

Wojewódzki kupił najdroższy samochód świata! Tylko on mógł sobie pozwolić na taki luksus. Istny kosmos!

Kuba Wojewódzki samochód

Kuba Wojewódzki samochód

Kuba Wojewódzki pochwalił się w sieci kolejnym luksusowym autem w swojej kolekcji. To najdroższy samochód świata. Jaka perła tym razem trafiła do jego garażu?

Kuba Wojewódzki cieszy się ogromną popularnością i uznaniem widzów. Medialny rozgłos zawdzięcza nie tylko roli jurora w popularnych talent shows, ale przede wszystkim swojemu autorskiemu talk-show, do którego od kilkunastu lat zaprasza najpopularniejsze gwiazdy. Już wiele lat temu mianował się samozwańczym królem stacji TVN.

Pomimo upływu lat jego popularność nie słabnie. Wręcz przeciwnie dziennikarz zyskuje jeszcze większą grupę fanów. Jest też on jedną z najlepiej opłacanych gwiazd. Magazyn Forbes w swoich rankingach regularnie umieszcza go na liście 100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu i zawsze cieszy się tam bardzo wysoką lokatą.

Wojewódzki jest znany nie tylko z wielkiego profesjonalizmu, ale przede wszystkim z ogromnego dystansu do siebie i bardzo ciętego języka. Otwarte mówienie o swoich poglądach wiele razy wpędziło go w kłopoty, jednak on wcale się tym nie przejmuje i dalej robi swoje.

Kuba Wojewódzki kupił najdroższy samochód świata. Ile kosztuje?

Dziennikarz ma dwie bardzo duże słabości. Jedną z nich są piękne kobiety. Chociaż przez lata obecności w show-biznesie nie zdążył się ustatkować, to nie brakuje mu zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Przez kilka lat był związany ze sporo młodszą aktorką Anną Muchą, która jest uważana przez wielu fanów za współczesny symbol kobiecości. Jego serce na długo skradła także modelka Renata Kaczoruk. Chociaż żadne z tych uczuć nie przetrwało próby czasu, to dziennikarz nadal uwielbia się otaczać prawdziwymi pięknościami, czego dowodem są zdjęcia pojawiające się na jego Instagramie.

Jego kolejną słabością są szybkie i luksusowe samochody. Jest miłośnikiem nie tylko rajdów terenowych, ale także typowo sportowych aut. Jego flota składa się modeli, o których marzy niemal każdy mężczyzna. Dziennikarz właśnie pochwalił się kolejnym cackiem w swojej kolekcji:

Nie dajcie się oszukać. To jest reklama zegarka – napisał pod fotką.

Dziennikarz na najnowszym zdjęciu pozuje na tle prawdziwej perły motoryzacji. Za jego plecami widzimy najnowszy SUV Rolls-Royce Cullinan. Jest on obecnie uważany za najbardziej luksusowy i najdroższy SUV na świecie. Za taki samochód trzeb zapłacić bagatela 330 tys. dolarów, czyli około 1,3 miliona złotych.

Trzeba przyznać, że Kuba wie, jak dobrze ulokować pieniądze.


Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki - długi weekend czerwcowy

Kuba Wojewódzki - długi weekend czerwcowy

Kuba Wojewódzki pokazał twarz swojej partnerki

Kuba Wojewódzki pokazał twarz swojej partnerki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×