Kuba Wojewódzki pokazał… „córkę”. Długo ukrywał tę piękność przed światem. „Genów nie oszukasz”

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Czy Kuba Wojewódzki ma dzieci? Gwiazdor opublikował zdjęcie z córką. Jest do niego podobna? To chodząca piękność. Mamy jej zdjęcia w bikini.

Kuba Wojewódzki to jedna z najbardziej znanych twarzy show-biznesu w kraju. Karierę rozpoczynał kilka dekad temu jako dziennikarz muzyczny. 20 lat temu był jurorem w programie Idol, dzięki czemu dał się poznać szerszej publiczności. Jego szczere oceny i cięty język spodobały się widzom tak bardzo, że szybko otrzymał propozycję poprowadzenia własnego talk-show. Pierwszy odcinek wyemitowano 4 października 2002 roku na antenie Polsatu. Cztery lata później kultowy już format został przeniesiony do TVN-u, gdzie premierowe odcinki możemy oglądać do teraz.

Dziennikarz przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy. Wszystko dzięki temu, że nie idzie na żadne kompromisy. Znany jest z kontrowersyjnych pytań i ironicznego humoru, którym zaskarbił sobie tyle samo zwolenników co przeciwników. Wiadomo również, że potrafi się śmiać z samego siebie, a oglądając jego show, na pewno nie można się nudzić.

Czy Kuba Wojewódzki ma córkę? Jak wygląda?

Kuba zyskał w naszym kraju tak dużą sławę, że fani interesują się nie tylko jego życiem zawodowym, ale także prywatnym. Ma on za sobą kilka nieudanych, lecz bardzo głośnych związków. Kilkanaście lat temu zadebiutował na salonach u boku Anny Muchy. Stanowili jeden z najgorętszych duetów show-biznesu, ale niestety ich miłość się wypaliła. Później przez kilka lat u jego boku pojawiała się modelka, Renata Kaczoruk. Jednak i tym razem nie zdołał się ustatkować.

Dziennikarz już dawno zyskał miano jednego z najsławniejszych kawalerów wśród gwiazd, ale cały czas uwielbia podsycać temat swoich związków. W ostatnich miesiącach wielokrotnie pokazywał w sieci zdjęcia, na których towarzyszy mu piękna nieznajoma. Nigdy jednak nie ujawnił jej twarzy i tożsamości. Teraz jednak nieco zszokował fanów, gdy pojawił się w social mediach z… córką. Dodał zdjęcie, na którym pozuje z piękną brunetką i zadziwiający opis. Czy to oznacza, że Kuba Wojewódzki ma córkę?

Z córką w piątki jadamy na mieście. I jadamy wege – napisał pod ich wspólnym zdjęciem, pozując z przysmakiem ze stacji benzynowej.

Post dziennikarza wywołał ogromne poruszenie, a pod nim zaroiło się od komentarzy. Jeden z nich napisała Dagmara Kaźmierska, która uważa, że Kuba z córką są do siebie bardzo podobni:

Idento… Genów nie oszukasz – skomentowała celebrytka.

Kim jest córka Kuby Wojewódzkiego? Pięknością, która towarzyszy Kubie na zdjęciu, jest fotomodelka Martyna Rybka-Flis, na której profilu można znaleźć bardzo gorące zdjęcia. Kilka z nich znajdziecie w naszej galerii, ale także to, na którym pozuje razem z Wojewódzkim.

Zdaje się, że Kuba po raz kolejny udowodnił, że jest mistrzem prowokacji, ponieważ wielu internautów pod zdjęciem dopytywało także, dlaczego wcześniej się nią nie pochwalił.

Kuba Wojewódzki o żonie i dzieciach

Podczas wywiadu dla Hejt Parku Kuba Wojewódzki zdradził, dlaczego nie ma żony i dzieci:

Ja jestem permanentnym singlem z wyboru. Nie dlatego, że ciągle źle wybieram, tylko dlatego, że ten rodzaj singielstwa daje ci niezwykłe walory swobody – życiowej, obyczajowej. Ja dzisiaj jestem tu, a za dwa dni mogę być na drugim końcu świata. I to upaja, do tego człowiek się przyzwyczaja… Ja nie jestem długodystansowcem, ale to też ma swoje plusy. Pewnie ma też minusy, ale te minusy nie przykrywają nam plusów.

Zdementował też plotki, które mówią o tym, że gustuje on tylko w pięknych, sporo młodszych od siebie partnerkach:

Ja czasy długonogich kobiet z jędrnymi ciałami mam już za sobą. Dzisiaj szukam kobiet z długimi nogami i jędrnymi umysłami. Ja już się wyszalałem. Mnie już interesuje dojrzałe życie, dojrzałe partnerstwo i właściwie każda moja partnerka i każdy mój seks może być ostatni w moim życiu, bo to już jest ten wiek.

Spodziewaliście się takiej przemiany u dziennikarza?


Kuba Wojewódzki pokazał córkę

Kuba Wojewódzki pokazał córkę

Martyna Rybka, z którą pozował Kuba Wojewódzki

Martyna Rybka, z którą pozował Kuba Wojewódzki

Martyna Rybka, z którą pozował Kuba Wojewódzki

Martyna Rybka, z którą pozował Kuba Wojewódzki

Komentarze

 • GośćMeg pisze:

  Kubus brawo!!!👏👏👏

 • Suwak pisze:

  Chciałbym zapiąć córeczkę w czerwonej furze tatusia na tylnym siedzeniu…Mam takie zamarzenie…

 • Gośćgabi pisze:

  Stary cap!!!!

 • Gośćrobert pisze:

  Daj im Boże
  Całe tvp już pewnie nagrywa filmy jaki ten pan jest be e .
  PiS powie że to wina tuska i jego
  Ma lepsze fury od rydzyka….
  Dla mnie przykład człowieka którego da się słuchać po kilku kampaniach (wyborczych) i nie kręci jak np.pan suski

 • Gość pisze:

  Taki live trzeba było co racja to racja geny idento jak się nie ma co to się goła d..pe pokazuje ha ha a gdzie pani beata i fantazja miało byc euro bez granic i bez murów ale nie moja wina źe kasa idzie na ulubienice komentów niestety ku..wy i złodzieje kosztują i to tyle

  • bystryharnaś pisze:

   A twoje talenty? Czy język polski to twój język ojczysty? Po tekście, który wypociłeś wnoszę, że nie. A może twój umysł to umysł ściśle ścisły? Tak ścisły, że na inteligencję zabrakło miejsca.