Kuba Wojewódzki po raz kolejny pokazał się z dziewczyną: „Z Alicją”. Zabrał ją w bardzo romantyczne miejsce

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki po raz kolejny pochwalił się zdjęciem z dziewczyną. Dziennikarz i jego partnerka wybrali się na romantyczny spacer. Kadr z Alicją wywołał lawinę komentarzy. 

Kuba Wojewódzki jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Od dwóch dekad prowadzi autorski talk-show, w którym przeprowadza rozmowy z najpopularniejszymi gwiazdami. Dziennikarz już dawno nazwał się samozwańczym królem stacji. Kilka tygodni temu wywołał wokół siebie spore zamieszanie. Ogłosił bowiem, że jego program dobiega końca. Na Instagramie zamieścił post, w którym pożegnał się z widzami. Media przez kilkanaście godzin żyły tą sensacyjną informacją, a on w kolejnym poście wyznał, że była to jedynie prowokacja. Jego fani odetchnęli z ulgą, a w jesiennej ramówce cały czas pojawiają się nowe odcinki, w których przepytuje swoich gości.

Kuba zdecydowanie jest ulubieńcem widzów, o czym może świadczyć jego stale rosnąca popularność. Nie tylko gromadzi przed telewizorami ogromną widownię, ale też mocno rozwinął swoje social media.

Kuba Wojewódzki pokazał dziewczynę

Dziennikarz jest bardzo aktywnym użytkownikiem social mediów. Jego profil obserwuje ponad 1,4 mln internatów, którzy czekają na każdy kolejny wpis swojego idola. Trzeba przyznać, że zawsze stara się on zapewnić im sporo wrażeń, a od kilku miesięcy mocno podgrzewa atmosferę wokół swojego związku. Kuba jest uznawany za jednego z najbardziej znanych kawalerów show-biznesie. Na swoim koncie ma dwa poważne i bardzo medialne relacje. Przed laty spotykał się z Anną Muchą, a później jego serce zdobyła Renata Kaczoruk.

Od dawna już gwiazdor umieszcza w social mediach zdjęcia, na których pojawia się tajemnicza kobieta. Jak do tej pory nie ujawnił on jednak kim jest, ani jak wygląda. Zawsze tak kadruje zdjęcia, żeby nie było widać jej twarzy. Dzisiaj również pochwali się spacerem ze swoją towarzyszką.

Z Alicją w krainie czarów – napisał.

Para skorzystała z pięknej pogody i wybrali się razem do Kazimierza Dolnego, który jest niezwykle urokliwym miastem. Fani oczywiście natychmiast zareagowali na wpis dziennikarza:

  • Alicje są fajne!
  • Alicja i Piotruś Pan.
  • Poskromienie złośnika.
  • Kuba nie podkręcaj.

Trzeba przyznać, że gospodarz talk-show jak nikt potrafi podkręcić atmosferę wokół swojej osoby. Myślicie, że Kuba w końcu pochwali się oficjalnie swoją ukochaną?


Kuba Wojewódzki z dziewczyną

Kuba Wojewódzki z dziewczyną

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki nad morzem

Kuba Wojewódzki nad morzem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×