W końcu to zrobił! Kuba Wojewódzki powiedział, dlaczego nie ma żony i dzieci. Co stanęło na przeszkodzie?

Kuba Wojewódzki – jak mieszka?

Kuba Wojewódzki – jak mieszka?

Dlaczego Kuba Wojewódzki nie ma żony i dzieci? Showman zdradził, dlaczego nie zdecydował się na założenie rodziny.

Kuba Wojewódzki to największy lekkoduch show-biznesu. Gwiazdor urodził się w 1963 roku w Koszalinie. Karierę dziennikarską zaczynał w drugiej połowie lat 80. w tradycyjnej prasie. Ogólnokrajową karierę zrobił za sprawą formatu Kuba Wojewódzki, który najpierw zadebiutował na Polsacie, by później zostać przeniesiony do konkurencyjnej stacji TVN.

W życiu prywatnym miał wiele partnerek. Najbardziej znane z nich to: Anna MuchaRenata Kaczoruk. Szczególnie dobrze wspomina pierwszy związek. W swojej książce pisał o Annie:

Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem. (…) Podobno mężczyźnie wystarczy zaledwie 8,2 sekundy, żeby zakochać się w kobiecie. Tego dnia szedłem na rekord życia. Ania była zaprzeczeniem wszystkiego, co było w kobietach tamtego czasu. (…) Była wtedy związana z przystojnym młodym biznesmenem Tomkiem, by wkrótce zamienić go na nieprzystojnego życiowego anarchistę o żydowskim imieniu.

Dlaczego jednak Kuba nigdy nie zdecydował się założyć rodzinę? Opowiedział o tym w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim Kanału sportowego.

Dlaczego Kuba Wojewódzki nie ma żony i dzieci?

Król TVN-u” nie owijał w bawełnę podczas rozmowy ze Stanowskim. Zdobył się na wiele szczerych wyznań. O swoim życiu prywatnym powiedział w ten sposób:

Ja jestem permanentnym singlem z wyboru. Nie dlatego, że ciągle źle wybieram, tylko dlatego, że ten rodzaj singielstwa daje ci niezwykłe walory swobody – życiowej, obyczajowej. Ja dzisiaj jestem tu, a za dwa dni mogę być na drugim końcu świata. I to upaja, do tego człowiek się przyzwyczaja… Ja nie jestem długodystansowcem, ale to też ma swoje plusy. Pewnie ma też minusy, ale te minusy nie przykrywają nam plusów.

Zdementował też plotki, które mówią o tym, że gustuje on tylko w pięknych, sporo młodszych od siebie partnerkach:

Ja czasy długonogich kobiet z jędrnymi ciałami mam już za sobą. Dzisiaj szukam kobiet z długimi nogami i jędrnymi umysłami. Ja już się wyszalałem. Mnie już interesuje dojrzałe życie, dojrzałe partnerstwo i właściwie każda moja partnerka i każdy mój seks może być ostatni w moim życiu, bo to już jest ten wiek.

Spodziewaliście się takiej przemiany u dziennikarza? Pełną rozmowę Wojewódzkiego i Stanowskiego możecie zobaczyć poniżej.

Krzysztof Stanowski, który poprowadził wywiad, od wielu lat pracuje jako dziennikarz sportowy. Był związany m.in. z Super Expressem, TVP Sport i Futbolnews.


Kuba Wojewódzki i Lech Wałęsa

Kuba Wojewódzki i Lech Wałęsa

Kuba Wojewódzki. Zdjęcie z Instagrama

Kuba Wojewódzki. Zdjęcie z Instagrama

Kuba Wojewódzki – ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Kuba Wojewódzki – ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Komentarze

 • Gość Danuta pisze:

  Musi się Pan samdopelnic bo kobiety za chwile s
  taruszka nie będą Pana dopełnieniem prosze troche kultury w wypowiedziach o kobietach a kasa i samochody to rzeczywiście dla singla ito Panu zostaje

 • Gość Danuta pisze:

  Musi się Pan samdopelnic bo kobiety za chwile staruszka nie będą Pana dopełnieniem prosze troche kultury w wypowiedziach o kobietach a kasa i samochody to rzeczywiście dla singla ito Panu zostaje

  • GośćDana pisze:

   Oj,kobiety lecą na niego ale czy to prawdziwe kobiety czy panny do wziecia

 • GośćMonika pisze:

  Kuba to super facet,który nigdy się nie starzeje. Jest inteligentny, ma duże poczucie humoru i co najważniejsze ma wielki dystans do siebie. Lubię to,ponieważ zawsze mówi to co myśli bez względu na to kto jest akurat adresatem.

 • Gość pisze:

  Jak można podziwiać osobę tak cyniczną o hedonistycznych upodobaniach i zakochaną tylko w sobie ?! Dziwne i porażające że ludzie nie widzą jakim on tak naprawdę i jak sieje zło…

  • Gośćpapadens pisze:

   Jakie zło? Kochany Kubuś! Nikogo nie skrzywdził. Zazdrość to niesympatyczna cechą a zawiść to baaardzo niedobra.

  • Michał pisze:

   Gdyby głupota potrafiłaby latać to fruwalby jak golebica

 • Gość pisze:

  MADRY FACIO

 • Krysia pisze:

  Kocham gościa,też tak mam,wolność

  • Gość pisze:

   Lubię Ciebie p. Kuba takim jakim jesteś.Ty możesz sobie pozwolić na to, aby nie działać pod publikę.Pozdrawiam

 • JAREK pisze:

  Inteligentny człowiek można go lubić lub nienawidzic dla mnie super człowiek

 • Gość pisze:

  Inteligentny człowiek można go lubić lub nie dla super człowiek