Kuba Wojewódzki pokazał swój luksusowy apartament! W ogromnym salonie zmieściłoby się kilka aut

Kuba Wojewódzki – jak mieszka?

Kuba Wojewódzki – jak mieszka?

Kuba Wojewódzki znany jest z zamiłowania do luksusu. Auta, markowe ubrania, ekskluzywne podróże i wspaniałe mieszkania. Niedawno pokazał salon. Ogromny salon. W takich wnętrzach mieszka Król TVN-u.

Kuba Wojewódzki jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Znany jest ze specyficznego poczucia humoru, miłości do muzyki, pięknych kobiet i luksusów. Ostatnio pochwalił się swoim salonem. Jest ogromny.

Kuba Wojewódzki pokazał salon. Jak jest umeblowany?

Król TVN-u pokazał na Instagramie kolejny fragment swojego mieszkania. Zdarzyło się to przy okazji, bo tak naprawdę chwalił się prezentem świątecznym. Jak mieszka Kuba Wojewódzki?

Dużą przestrzeń zapełnił masywnymi, ciemnymi sofami. Jest też odpowiednio nakierowana lampa oraz wygodne stoliki. Jeden – niski, drewniany, a drugi – wyższy i ze szkła.

Nie widać żadnych bibelotów czy ozdób, za to są książki. Jest też piękna, drewniana podłoga oraz wielkie lustro, które optycznie powiększa i tak już sporą przestrzeń. W tle da się zauważyć fragment równie sporej kuchni oraz najprawdopodobniej korytarz prowadzący do wyjścia z mieszkania, a tam ciekawą rzeźbę.

Piękne, stonowane, ogromne wnętrze. Bardzo męskie. Utrzymane w czerni i brązie. Luksusowo i gustownie. Bez nadmiaru. Kolejne już wnętrze, którym się pochwalił, a które bardzo do niego pasuje.

Z powodu wyjazdu ja swój prezent dostałem wcześniej. A Wy już kupiliście – napisał Wojewódzki.

I rzeczywiście, pretekstem do zrobienia fotografii był zestaw klocków, którymi pochwalił się prezenter. My jednak skupiliśmy się na ogromnym salonie. Nie tylko mógłby tam złożyć niezliczoną ilość budowli, ale i zaparkować swoje ukochane bugatti.

Internauci natychmiast zareagowali na fotografię. Część skupiła się na klockach, a inni zauważyli we wnętrzu przedmioty podobne do tych, które posiadają.

  • To jest ten moment, gdy dorosły mężczyzna zamienia się w małego chłopca.
  • O, mam taką lampę.
  • Składałabym.
  • Moja kanapa w tym samym kolorze.
  • Aaaa uwielbiam lego .
  • Dobre kilka godzin składania, ale za to ile frajdy – piszą obserwujący.

Zobacz: Kuba Wojewódzki ujawnił imponującą listę swoich sławnych kochanek! Wśród nich są zamężne gwiazdy!


Kuba Wojewódzki - salon

Kuba Wojewódzki - salon

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki - apartament

Kuba Wojewódzki - apartament

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×