Szukaj

Kuba Wojewódzki pokazał swoją kuchnię nieskażoną gotowaniem. A w niej… naczynia dotknięte zębem czasu

Kuba Wojewódzki - tatuaż

Kuba Wojewódzki - tatuaż

Jak mieszka Kuba Wojewódzki? Odpowiedź nasuwa się sama po obejrzeniu najnowszego zdjęcia. Gwiazdor pokazał swoją kuchnię, która aż ocieka luksusem. Jest ogromna i urządzona bardzo w stylu showmana. Nie brakuje w niej… naczyń nadgryzionych zębem czasu.

Kuba Wojewódzki stara się być postrzeganym jako macho i typowy samiec alfa. Dlatego też zazwyczaj czytamy o jego nowych romansach, oczywiście z młodszymi kobietami, lub kolejnym zakupie niezwykle luksusowego samochodu. Ostatnie zdjęcie na profilu showmana wywołało spore poruszenie wśród internautów – dziennikarz opublikował fotografię z własnej kuchni.

Kuba Wojewódzki mieszka w luksusach. Jak wygląda jego kuchnia?

Na zdjęciu widzimy jak zwykle zadowolonego Kubę, który zawadiacko uśmiecha się do obiektywu. Mężczyzna ubrany jest w standardowy dla siebie sposób – jasną, klasyczną koszulę, prosty (choć pewnie drogi) zegarek i okulary w masywnych oprawkach.

Kuchnia dziennikarza urządzona jest w skromnym stylu. Dominują w niej szara wyspa i jasnobrązowe, ponadczasowe meble. Nie brakuje także sprzętów kuchennych, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie Królowi TVN-u. Na blacie w domu prezentera widzimy niezły bałagan – rozsypane monety, czajnik, naczynia, dokumenty i stare naczynie, jakim jest prawdopodobnie mający prawie 20 lat kubek z logo Idola.

Zobacz: Anna Mucha spotkała się z Kubą Wojewódzkim. Pokazała zdjęcie. Już od samego opisu jest gorąco

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki pokazał kuchnię

Dziennikarz do swojej fotografii dołączył zabawny opis:

Aby zachować czystą kuchnię należy zrezygnować z gotowania.

Kuba nie zapomniał oczywiście oznaczyć marek produktów, które reklamuje. Dzięki temu na jego konto wpłynie kolejny zastrzyk gotówki.

Zobacz: Barwna przeszłość Klaudii El Dursi. Co ją łączyło z Kubą Wojewódzkim? Do sieci wyciekły ich stare zdjęcia

W galerii znajdziecie zdjęcia z pozostałych wnętrz apartamentu (albo raczej apartamentów) Kuby. Wiadomo przecież, że gwiazdor chętnie inwestuje w nieruchomości, i to nie tylko w Warszawie. Wojewódzki może pochwalić się pięknym mieszkaniem w Trójmieście z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze.


Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki pokazał mieszkanie na Instagramie

Kuba Wojewódzki pokazał mieszkanie na Instagramie

Kuba Wojewódzki pokazał mieszkanie na Instagramie

Kuba Wojewódzki pokazał mieszkanie na Instagramie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×