Ile Kuba Wojewódzki zarabia za jeden post na Instagramie? To więcej niż Rozenek i Górniak razem wzięte. Tak to można żyć

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki dodał nowy post na Instagramie, w którym zdradził, ile średnio zarabia za jeden wpis. Kwota zwala z nóg. Internauci są pod wrażeniem.

Kuba Wojewódzki od wielu lat prowadzi swój autorski talk-show. Zaprasza do niego gwiazdy, którym nie boi się stawiać nieoczywistych pytań. Tak jak w odcinku, którego gościem była Dorota Szelągowska, która niedawno po raz trzeci się rozwiodła. Prowadzący chciał się dowiedzieć, czy już planuje kolejne rozstanie. Dekoratorka wnętrz pokusiła się o bardzo szczerą odpowiedź (więcej tutaj).

Program przyniósł prezenterowi mnóstwo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie. Zdradza wybrane momenty ze swojego życia, a także nawiązuje do przeszłości. Tak jak kilka dni temu, gdy pochwalił się samochodem, który kiedyś miał w młodości. Uważa, go za jeden z powodów do wstydu.

Kuba Wojewódzki zdradził, ile średnio zarabia za jeden wpis na Instagramie

Wojewódzki na Instagramie nie tylko dzieli się swoją codziennością, ale także poleca wybrane przez siebie produkty. Okazuje się, że dobrze na tym zarabia. Jak wynika z grafiki, którą umieścił na Instagramie, sporo kasuje za jeden wpis.

Dzięki temu jest na pierwszym miejscu wśród gwiazd, które aktywnie działają w sieci. Za nim znajduje się Robert Lewandowski, Edyta Górniak oraz Małgorzata Rozenek. Kuba Wojewódzki nie ukrywa, że jest dumny z tego, że znalazł się na szczycie zestawienia:

Najlepsze zgrupowanie na jakim byłem…

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach podkreślają, że Wojewódzkiemu się to „po prostu należało”:

  • Kuba …to się Tobie po prostu….należało.
  • A można było zwyczajnie siedzieć w domu i nic nie robić. A tak to teraz o 400 000 zmartwień więcej. Sam się Pan o to prosił Panie Kubo.
  • Cztery stówy za post? Jakoś tak mało. Inflacja rośnie, ceny gazu i prądu też a tu takie stawki? Pozdrawiam tych, którzy ogarnęli, gdzie stoi przecinek.

Trzeba przyznać, że kwota, którą Kuba Wojewódzki zarabia na Instagramie, zwala z nóg.


Kuba Wojewódzki o zarobkach na Instagramie

Kuba Wojewódzki o zarobkach na Instagramie

Kuba Wojewódzki szuka pracy dla siostrzenicy

Kuba Wojewódzki szuka pracy dla siostrzenicy

Abelard Giza był gościem Kuby Wojewódzkiego

Abelard Giza był gościem Kuby Wojewódzkiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×