Mało kto wiedział, że byli tak blisko. Kuba Wojewódzki podzielił się intymnym wspomnieniem o Annie Przybylskiej

Kuba Wojewódzki o Annie Przybylskiej

Kuba Wojewódzki wspomina Annę Przybylską w autobiografii

Śmierć Anny Przybylskiej uderzyła w jej fanów, ale przede wszystkim w rodzinę i najbliższych. Gwiazda miała wielu przyjaciół w show-biznesie, a wśród nich znajdował się sam król TVN-uKuba Wojewódzki. Showman nigdy nie ukrywał, że z Przybylską łączyła go wyjątkowa więź. Gdy kilka dni temu na rynku pojawiła się jego autobiografia, wiadomym było, że na jej kartach znajdą się wzmianki o niezwykłej przyjaźni z piękną aktorką.

Kuba podzielił się bardzo intymnymi wspomnieniami ze znajomości z Anną i wyjawił, że była dla niego niesamowicie ważna:

Ania Przybylska była dla mnie ważna. Kiedyś podczas jakiejś kameralnej libacji wyznała: „Gdybyśmy oboje byli mężczyźni, to bylibyśmy najlepszymi kumplami. Ale niestety los tak chciał, że tylko ja jestem mężczyzną.” I wybuchła śmiechem. Kochałem jej dystans do siebie. Potrafiła ni stąd, ni zowąd wyciągnąć przed siebie ręce i wyznać: „Zobacz, jak ja wyglądam. To są dłonie kretynki.” Jej partner, Jarek Bieniuk, zwykł konstatować: „Najseksowniejsza Polka? Szkoda, że cie nie widzieli rano!” A ja miałem kiedyś przyjemność zobaczenia Ani rano i był to widok spektakularny. – wspomina Wojewódzki

To nie był jednak koniec wspomnień Kuby. Okazuje się, że Anna miała gościć na kanapie w jego show po raz kolejny, ale… przeszkodziło jej w tym imprezowanie! Jak wyznał Wojewódzki, aktorka bezceremonialnie przyznała, że zapomniała o nagraniach:

Wyznała, że bardzo mnie przeprasza, ale wczoraj poszli na jakąś imprezę i zanim zdążyła się zorientować, to jest jutro, czyli dziś, a oni ciągle tam są, czego prostą konsekwencją jest to, że nie pojawi się u mnie na kanapie. – napisał

Relacja Wojewódzkiego i Przybylskiej była zażyła, bardzo przyjacielska i, co można wywnioskować ze sposobu w jaki o niej pisał, niezwykle dla Kuby ważna. Nic więc dziwnego, że napisał o niej w swojej autobiografii.

Też za nią tęsknicie?

Kuba Wojewódzki wydał Annę Muchę! Już wiadomo, jak dostała rolę w „M jak miłość”!

Kuba Wojewódzki ujawnił imponującą listę swoich sławnych kochanek! Wśród nich są zamężne gwiazdy!

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam dużo za dużo”. Ile dokładnie?


Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Anna Przybylska z dziećmi

Anna Przybylska z dziećmi

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×