Szukaj

Kuba Badach podjechał do kierowcy i zwrócił mu uwagę. Nie spodziewał się, że za kierownicą spotka właśnie jego

Kuba Badach

Kuba Badach

W czasie jazdy Kuba Badach podjechał do jednego z kierowców i zwrócił mu uwagę na głośną muzykę. Okazało się, że za kierownicą siedział ktoś, kogo znał.

Kuba Badach to mąż Aleksandry Kwaśniewskiej. Para na ślubnym kobiercu stanęła w 2012 roku. Chociaż nowożeńcy nie zabiegali o uwagę kolorowej prasy, ta regularnie serwowała ciekawostki z ich życia prywatnego. Od momentu, w którym powiedzieli „tak”, konsekwentnie chronią swojego życia. Bardzo rzadko pozują na ściankach, z reguły nie udzielają też wywiadów.

Chociaż małżonkowie dbają o prywatność, wiadomo, że spełniają się zawodowo. Kwaśniewska co jakiś czas prowadzi wywiady z ciekawymi osobami, jej mąż realizuje się jako muzyk. Jego pozycja jest mocna, nie ma problemu z wyprzedaniem sal koncertowych. Niedawno zadebiutował w roli jurora w programie The Four i chociaż produkcja ze względu na epidemię koronawirusa została wstrzymana, zdobył sympatię publiczności.

Kuba Badach zwrócił uwagę kierowcy. Nie spodziewał się, że ujrzy Adama Sztabę

Kuba Badach jeszcze do niedawna nie miał konta w mediach społecznościowych. Jednak zdecydował się w końcu zagościć w sieci i założył swojego Instagrama. Swoją decyzją wywołał ogromne zainteresowanie wśród internautów. Jego pierwszy post przedstawiał muzyka z Jezusem w tle i w zaledwie godzinę po publikacji zebrał całe morze komentarzy.

Dziś jest nadal obecny w sieci, dzięki temu inni artyści i przyjaciele Kuby mogą oznaczać go w postach. Ostatnio pojawił się na profilu Adama Sztaby w dość nietypowej sytuacji. Okazuje się, że Badach jadąc autem, był zaniepokojony głośną muzyką dochodzącą z jednego z samochodów stojących z nim na skrzyżowaniu. Postanowił więc zwrócić uwagę kierowcy o niestosownym zachowaniu. Zapewne nie przypuszczał, że za kierownicą ujrzy swojego znajomego.

Otrzymałem reprymendę od dziwnego kierowcy za głośną muzę – napisał na swoim profilu Sztaba.

Wnioskując po minie Kuby, musiał być nieźle zaskoczony z takiego obrotu sytuacji.


Kuba Badach zwrócił uwagę Adamowi Sztabie

Kuba Badach zwrócił uwagę Adamowi Sztabie

Kuba Badach – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Kuba Badach – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Kuba Badach – The Four, konferencja prasowa

Kuba Badach – The Four, konferencja prasowa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×