Szukaj

Księżniczka Eugenia pochwaliła się pierwszymi zdjęciami synka w pięknej rodzinnej sesji. Zdradziła też imiona chłopca

Księżniczka Eugenia z mężem i synem

Księżniczka Eugenia z mężem i synem

Księżniczka Eugenia na początku lutego powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Wnuczka królowej Elżbiety II właśnie pochwaliła się zdjęciem syna i zdradziła jego imiona.

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank sakramentalne tak powiedzieli sobie w 2018 roku. Tego dnia cały ród Windsorów bawił się na przepięknym weselu, a w ceremonii zaślubin uczestniczyło mnóstwo gości, z królową Elżbietą II na czele.

Wnuczka monarchini czynnie bierze udział we wszystkich działaniach swojej babci i stara się ją godnie reprezentować. Nie szuka przy tym jednak specjalnego rozgłosu w mediach. Splot ostatnich wydarzeń w jej życiu spowodował, że skupiła na sobie całą uwagę kolorowej prasy.

Już od kilku miesięcy pojawiały się spekulacje na temat ciąży księżniczki. Pałac długo nie potwierdzał oficjalnie radosnej nowiny. Dopiero gdy krągłości były nie do ukrycia, Eugenia pochwaliła się w social mediach, że spodziewa się potomka.

Kilka dni temu pierwsze dziecko małżonków pojawiło się na świecie, o czym poinformowała świat świeżo upieczona mama.

Księżniczka Eugenia pokazała synka i zdradziła jego imiona

Wnuczka królowej Elżbiety II po porodzie czuła się doskonale, dlatego razem z synkiem szybko opuściła The Portland Hospital w Londynie, w którym maluszek przyszedł na świat. Jak zdradził pałac, ojciec dziecka wspierał żonę podczas porodu. Towarzyszył jej na sali, trzymając za rękę i odcinając pępowinę.

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Eugenie urodziła syna dzisiaj, 9 lutego 2021 roku, o godzinie 08:55 w szpitalu Portland. Obecny był Jack Brooksbank – brzmiał oficjalny komunikat.

W piątek 12 lutego dumny tata odebrał żonę i synka ze szpitala, co uwiecznili na zdjęciach paparazzi. Dzisiaj młodzi rodzice postanowili pochwalić się oficjalnie pierwszymi zdjęciami noworodka, a przy okazji zdradzili jego imiona. Syn księżniczki Eugenii to August Philip Hawke Brooksbank.

Wnuczka monarchini opublikowała na Instagramie pierwsze rodzinne kadry, a w opisie podziękowała personelowi medycznemu za profesjonalizm podczas odbierania porodu:

Chcieliśmy przedstawić Wam Augusta Philipa Hawke’a Brooksbanka. Dziękuję za tak wiele wspaniałych wiadomości. Nasze serca są pełne miłości do tego małego człowieka, słowa nie mogą tego wyrazić. Cieszymy się, że możemy udostępnić Wam te zdjęcia. Dziękuję wspaniałym  pracownikom, w tym naszej położnej, która pomogła przywitać naszego chłopca.

Pod postem księżniczki natychmiast znalazło się tysiące komentarzy od fanów z całego świata. Pierwsze zdjęcia małego Augusta wywołały spore poruszenie. Fani tłumnie komplementują urocze kadry oraz gratulują świeżo upieczonym rodzicom. Trzeba przyznać, że maluszek jest naprawdę słodki.

Wszystkie zdjęcia prawnuka Elżbiety II zobaczycie w naszej galerii.


Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna

Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna

Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna

Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna

Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna

Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×