Księżniczka Eugenia urodziła syna. Zaokrąglona mama i maleństwo wyszli ze szpitala. Zdjęcia paparazzi

Księżniczka Eugenia

Księżniczka Eugenia

Księżniczka Eugenia urodziła syna. Po dumną mamę i maleństwo do szpitala przyjechał Jack Brooksbank. Zobaczcie.

Księżniczka Eugenia, która jest 10. w kolejności do brytyjskiego tronu, prowadzi konto na Instagramie. Założyła je w 2018 roku. To właśnie tam we wrześniu poinformowała, że jest w ciąży. Opublikowała zdjęcie dziecięcych bucików, w podpisie przekazała, że zarówno ona, jak i jej mąż, Jack Brooksbank są podekscytowani tymi radosnymi nowinami.

Jack i Eugenia poznali się przez wspólnych znajomych w 2010 roku podczas wyjazdu na narty w szwajcarskim kurorcie Verbier. Przypomnijmy, że Brooksbank oświadczył się córce księcia Yorku i Sary Ferguson podczas wycieczki do Nikaragui. Nie wręczył wtedy księżniczce pierścionka zaręczynowego. Mężczyzna pozwolił ukochanej samej go zaprojektować z zakupionego wcześniej przez siebie szafiru.

Córka księcia Andrzeja wyszła za mąż w 2018 roku. Urządzono spektakularne przyjęcie, które było szeroko komentowane w prasie. Pod lupę wzięto nie tylko kreacje panny młodej, ale także listę gości, którzy tłumnie przybyli na uroczystość. Wśród nich nie brakowało członków rodziny królewskiej z księżną Kate oraz Williamem na czele.

Księżniczka Eugenia wyszła ze szpitala. Zdjęcia

Księżniczka Eugenia została mamą we wtorek 9 lutego, o czym poinformowano w sieci. Na oficjalnym koncie rodziny królewskiej na Instagramie wydano komunikat, z którego wynika, że na świat przyszedł chłopiec, którego imię na razie jest utrzymywane w tajemnicy. Poród miał miejsce w The Portland Hospital. Jack Brooksbank był obecny podczas porodu:

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Eugenia urodziła syna dzisiaj, 9 lutego 2021 roku, o godzinie 08:55 w szpitalu Portland. Obecny był Jack Brooksbank.(…) Królowa, książę Edynburga, książę Yorku, Sara, księżna Yorku oraz państwo George Brooksbank zostali poinformowani i są zachwyceni tą wiadomością.

Eugenia udostępniła we wtorek pierwsze zdjęcie syna na swoim osobistym koncie na Instagramie – czarno-biała fotografia przedstawia dłonie rodziców, które trzymają rączkę noworodka.

Wszystko przebiegło pomyślnie, więc Jack Brooksbank mógł przyjechać po żonę i syna już w piątek 12 lutego. Zostali sfotografowani podczas jazdy samochodem. Księżniczka, ubrana w wielbłądzi płaszcz i tartanową sukienkę, siedziała z tyłu samochodu z noworodkiem w foteliku Cybex, podczas gdy dumny ojciec ostrożnie wyjeżdżał z parkingu. Widać, że młoda mama jest jeszcze dosyć zaokrąglona, co nie zmienia faktu, że wygląda uroczo.

 


Księżniczka Eugenia urodziła syna

Księżniczka Eugenia urodziła syna

Księżniczka Eugenia urodziła

Księżniczka Eugenia urodziła

Kate, Eugenia, Beatrycze

Komentarze

  • Mcz pisze:

    Zaokrąglona” po co takie ocenianie nowej mamy, komu to ma służyć? Kobieta po porodzie ma mieć płaski brzuch? Może trochę więcej prawdziwego świata droga redakcjo, a nie życia w fotoszopkach i filtrach insta.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×