Szukaj

Nowy portret księżniczki Charlotte z okazji 6. urodzin. „Wygląda jak tata”. Tego u Cambridge’ów nie zobaczycie

Książę William, księżna Kate i księżniczka Charlotte

Książę William, księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte w niedzielę będzie świętować 6. urodziny. Z tej okazji w sieci pojawił się nowy portret, którego autorką jest mama dziewczynki, Kate. Internauci są zauroczeni.

Książę William i księżna Kate niedawno świętowali niezwykłą rocznicę. Pod koniec kwietnia minęło dziesięć lat od momentu, w którym zostali małżeństwem. Nie zabrakło pięknego prezentu, który podobno następca tronu wręczył swojej ukochanej. Mówi się, że był on bardzo kosztowny.

Mimo iż sami zainteresowani nie wypowiedzieli się na ten temat, przygotowali dla swoich fanów niespodziankę. W dniu jubileuszu opublikowali w sieci efekty romantycznej sesji zdjęciowej, którą wykonali na terenie pałacu. Pokazali też wideo, na którym pojawiają się w towarzystwie dzieci: George’a, Charlotte i Louisa. Razem bawią się na plaży i w ogrodzie, a także pieką pianki na ognisku. W takich ujęciach możemy ich oglądać bardzo rzadko.

Zobacz: Kate i William zrobili fanom niespodziankę. Z okazji 10. rocznicy ślubu pokazali rodzinne wideo. W takich scenach jeszcze ich nie widzieliśmy

Księżniczka Charlotte świętuje 6. urodziny. Nowy oficjalny portret

Księżna Kate i książę William mają kolejny powód do radości. W niedzielę ich córka, księżniczka Charlotte, skończy 6. lat. Chociaż tradycją stało się, że w dniu urodzin swoich dzieci publikują nowe zdjęcie solenizanta, tym razem na aktywność na ich koncie w social mediach trzeba będzie trochę poczekać. Małżonkowie biorą udział w proteście i zawiesili swój profil do 3 maja.

Nie oznacza to jednak, że w sieci nie pojawiło się nowe zdjęcie córki Kate i Williama, które masowo udostępniają internauci. Małżonkowie przesłali je do kilku redakcji, te udostępniły je w sobotni wieczór.

Na fotografii widzimy uśmiechniętą Charlotte, która ma na sobie sukienkę w kwiaty. Uwagę przyciągają jasne, długie włosy i szeroki uśmiech, który gości na jej twarzy. Dziewczynka pozowała w obiektywie swojej mamy. Zdjęcie zostało zrobione przez księżną Cambridge w weekend w ich rezydencji Anmer Hall w Norfolk.

Internauci nie przeszli obok tego wpisu obojętnie. W komentarzach piszą, że dziewczynka jest bardzo podobna do taty, a także do królowej Elżbiety II:

 • Ale piękne zdjęcie. Księżniczka Charlotte wygląda jak tata.
 • Jaki William? Przecież to czysta królowa Elżbieta II.
 • Jaka ona jest rozkoszna. Wszystkiego najlepszego kopio Williama!

W galerii znajdziecie więcej zdjęć księżniczki Charlotte i zobaczycie, jak zmieniała się przez lata.


Księżniczka Charlotte świętuje 6. urodziny

Księżniczka Charlotte świętuje 6. urodziny

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte w 2019 roku – portret urodzinowy

Księżniczka Charlotte w 2019 roku – portret urodzinowy

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Mix Babci Eli i tatusia 😉

 • Gość pisze:

  Skóra zdarta z Królowej Elżbiety😍Gdyby nie to , że urodziła się druga Brytyjczycy mieliby kolejną Elżbietkę🙂I to zadziorne spojrzenie. Dziewczyna ma charakter

  • Gośćg pisze:

   Jaka Ela. Elżbieta miala typoea urode dwojej rodxiny koligaconej po najblizdxej linii, i wszyscy wyglądają jak xero Elki: Anna. Edward, william, Karol… tp.
   Karolina, to cala matka Kaski, a najmłodszy, to caly ojciec kaski.
   Tylko Grzegorz jest podobmy do swojego ojca, Williama.

  • Gość pisze:

   do @Gośćg
   Jaki Grzegorz…?
   George to Jerzy.
   Cała reszta analizy równie profesjonalna…?

 • Viki pisze:

  Ładna

 • Gość pisze:

  Mała Ela

 • Maja pisze:

  Noo mega podobna to swojego tatusia 🥰

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×