Szukaj

William przygotował dla Kate niezwykle kosztowny prezent z okazji ich 10. rocznicy ślubu. Było po królewsku

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate świętowali niedawno 10. rocznicę ślubu. Następca tronu przygotował dla swojej ukochanej niezwykle kosztowny prezent. Tabloidy zdradzają szczegóły.

Książę William poznał Kate na Uniwersytecie w St. Andrews w Szkocji. Przez kilka lat łączyła ich przyjaźń, która po czasie przerodziła się w miłość. Zaczęli się spotykać w 2004 roku. Chociaż ich relacja była burzliwa (kilka razy się rozstawali), 29 kwietnia 2011 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Tę uroczystość obserwowano na całym świecie. Mówi się, że transmisję z tego wydarzenia śledziło nawet 2 miliardy widzów.

Niedawno William i Kate świętowali 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji podzielili się z fanami rodziny królewskiej niezwykłymi ujęciami. Pokazali efekty sesji Chrisa Floyda, która powstała w zaciszu pałacu. Zdjęcia zostały zrobione w czasie, kiedy Charlotte, George i Louis byli w szkole, dzięki czemu ich rodzice w pełni mogli się skupić na obiektywie fotografa.

To jednak nie koniec niespodzianek. Tego samego dnia opublikowali rodzinne wideo, w którym oprócz małżonków, pojawiają się też ich dzieci. Razem bawią się w ogrodach i na plaży, biegają, a także pieką pianki na ognisko. W takich ujęciach bardzo rzadko można oglądać rodzinę królewską.

Zobacz: Kate i William zrobili fanom niespodziankę. Z okazji 10. rocznicy ślubu pokazali rodzinne wideo. W takich scenach jeszcze ich nie widzieliśmy

Co książę William przygotował dla księżnej Kate z okazji 10. rocznicy?

Jakiś czas temu osoby z otoczenia rodziny królewskiej donosiły, że książę William postara się o to, by Kate na długo zapamiętała ich 10. rocznicę ślubu. Podawały, że zabierze ją na romantyczną wycieczkę tylko we dwoje. Chociaż sami zainteresowani nie skomentowali tych rewelacji, kolorową prasę obiegły informacje o kolejnym prezencie.

Jak informuje The Sun, podobno księżna Kate otrzymała od męża nową biżuterię, a konkretniej naszyjnik Asprey Daisy Heritage z diamentami, którego wartość jest szacowana na ponad 12 tysięcy dolarów (ponad 45 tysięcy złotych). Żona Williama zdążyła się już nim pochwalić – zaprezentowała go podczas sesji zdjęciowej, do której pozowała z mężem. Zdecydowanie wyróżniał się na tle niebieskiej bluzki.

Trzeba przyznać, że książę William ma gest.


William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×