Szukaj

Kate i William uczcili 10. rocznicę ślubu pełną czułości sesją w ogrodach Pałacu Kensington. Godzina na zegarku księcia wiele tłumaczy

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate

Księżna Kate i książę William, świętują 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji opublikowali w social mediach bardzo romantyczne zdjęcia. Jeden detal zwrócił uwagę brytyjskich mediów.

Książę William poznał swoją przyszłą żonę na Uniwersytecie w St. Andrews w Szkocji. Początkowo łączyła ich tylko przyjaźń. Wnuk królowej Elżbiety II spotykał się wówczas z córką farmera Carly Massy-Birch, która uchodziła za najpiękniejszą na kampusie. Kate również miała chłopaka. Dlatego, chociaż ciągnęło ich do siebie, bardzo długo wzbraniali się przed uczuciem.

Wszystko zmieniło się podczas charytatywnego pokazu mody, który zorganizowała uczelnia. Kate była jedną z modelek. Przeszła po wybiegu w dość odważnej, przezroczystej kreacji. William oniemiał na jej widok. Jeszcze tego wieczoru próbował skraść jej pocałunek, jednak nie udało mu się.

Przyszli małżonkowie zaczęli się spotykać w 2004 roku, wcześniej zakończyli poprzednie związki. Chociaż ich relacja była burzliwa i kilka razy rozstawali się, 29 kwietnia 2011 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Odbyła się spektakularna uroczystość, którą obserwowano na całym świecie. Mówi się, że transmisję z tego wydarzenia śledziło nawet 2 miliardy widzów.

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

W czwartek William i Kate świętowali 10. rocznicę ślubu. Podobno wnuk królowej Elżbiety II z tej okazji przygotował dla swojej żony niezwykłą niespodziankę. Przyjaciel pary w rozmowie z New Idea zdradził, że chce ją zabrać na romantyczną wycieczkę. Wyruszą na nią tylko we dwoje:

Jest zdeterminowany, aby zrobić coś wyjątkowego z Kate, aby podziękować jej za całą jej ciężką pracę i oddanie rodzinie – była jak prawdziwa skała. Przyjaciele myślą, że zabierze ją do domku, w którym mieszkali razem w Anglesey. Wiąże się z nim wiele szczęśliwych wspomnień dla nich obojga. – mówi informator tabloidu.

Chociaż sami zainteresowani nie skomentowali tych spekulacji, z okazji swojego święta podzielili się z fanami rodziny królewskiej niezwykłymi zdjęciami. Zaprezentowali efekty sesji Chrisa Floyda, która powstała w zaciszu pałacu. Na jednej fotografii małżonkowie pozują w ogrodzie, trzymając się za ręce. Książę William patrzy na żonę spojrzeniem pełnym czułości.

Na drugim ujęciu zakochani pozują przytuleni do siebie. Na ich twarzach goszczą szerokie uśmiechy. Widać, że są ze sobą szczęśliwi. Można odnieść wrażenie, że mimo upływu lat ich uczucie ani trochę nie zmalało.

Internauci nie pozostawili zdjęć bez reakcji. W komentarzach komplementują kadry i składają parze życzenia:

  • Tworzycie przepiękny duet. Wszystkiego dobrego w dniu waszego święta.
  • Jakie romantyczne są te zdjęcia. Sto lat razem Wam życzę.
  • Moja ulubiona para rodziny królewskiej. Moi idole.

Uwagę fanów rodziny królewskiej przyciągnął jeden element – zegarek księcia Williama, który wskazywał godzinę 11:39. Zdjęcia zostały więc zrobione w momencie, gdy dzieci małżonków były w szkole. Dzięki temu mogli się w pełni skupić na pozowaniu przed obiektywem fotografa.


Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Ślub księcia Williama i księżnej Kate

Ślub księcia Williama i księżnej Kate

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×