Szukaj

Księżniczka Beatrice ogłosiła datę ślubu. Uroczystość może przebić wesele Kate i Williama

Księżniczka Beatrice - ślub

Księżniczka Beatrice - ślub

Księżniczka Beatrice bierze ślub. Tą radosną wiadomość oficjalnie potwierdził Pałac Buckignham, wydając w mediach społecznościowych oświadczenie. Kiedy się odbędzie?

Rodzina królewska szykuje się do organizacji kolejnego ślubu. Po dwuletniej przerwie, królowa Elżbieta II i jej bliscy będą świętować szczęśliwy czas w życiu księżniczki Beatrice, która wychodzi za mąż. Jej wybrankiem jest włoski deweloper, Edoardo Mapelli Mozzi.

Księżniczka Beartice – ślub. Kiedy się odbędzie? Gdzie wesele?

Jak wynika z oświadczenia, które pojawiło się w mediach społecznościowych rodziny królewskiej, uroczystość odbędzie się w piątek, 29 maja. Para zaręczyła się we wrześniu we Włoszech, teraz planuje zalegalizować swój związek. Królowa wyraziła zgodę, by ślub odbył się w kaplicy królewskiej. Wesele odbędzie się w ogrodach Pałacu Buckingham, a jego gospodarzem będzie Elżbieta II.

 

Wiadomość ucieszyła fanów rodziny królewskiej, którzy w komentarzach pod postem pisali, że:

  • Wreszcie ten ślub się odbędzie. Tak długo na niego czekam.
  • Gratulacje. To będzie przepiękna uroczystość.
  • Tak się cieszę Waszym szczęściem. Gratulacje i czekam na zdjęcia w białej sukni.
  • To będzie piękny dzień. Cieszę się razem z Wami.
  • Ale przepiękne jest to zdjęcie, widać, że bardzo się kochacie – to zdjęcie aż bucha miłością.
  • Pasujecie do siebie, tworzycie przepiękny duet.

Będzie to pierwsze przyjęcie weselne od momentu ślubu księcia i księżnej Cambridge w kwietniu 2011 roku, które odbędzie się na terenie Pałacu Buckingham. Dwa poprzednie śluby zostały zorganizowane na terenie zamku Windsor.

Czy ślub będzie tak spektakularny, jak przyjęcie zaręczynowe? Zobaczymy. Pewne jest jednak, że podczas wspomnianej imprezy działo się sporo. Pojawiło się mnóstwo gwiazd, za to nie było wielu członków rodziny królewskiej. Zamiast Kate, czy Meghan, w wydarzeniu wzięły udział m.in. Pippa Middleton, Robert de Niro i Ellie Golding.

Przyszła pani młoda tego dnia pokazała pierścionek zaręczynowy, który specjalnie dla niej zaprojektował przyszły mąż. Jest niezwykle okazały, w środku znajduje się piękny brylant, a po boku mniejsze kamienie. Ciekawe, czy obrączka też będzie tak spektakularna.

Zobacz także: Organizacja popierana przez księżną Kate zakończyła działalność. Powód jest smutny. Nie pomogła nawet rodzina królewska


Księżniczka Beatrice przełożyła ślub

Księżniczka Beatrice przełożyła ślub

Księżniczka Beatrice ogłosiła zaręczyny i pochwaliła się pierścionkiem

Księżniczka Beatrice ogłosiła zaręczyny i pochwaliła się pierścionkiem

księżniczka Beatrice – ślub Ellie Goulding

księżniczka Beatrice – ślub Ellie Goulding

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×