Konflikt Camilli z córką królowej. „Anna jest wściekła”. Wszystko przez nieprzemyślane działania Karola

Księżniczka Anna w konflikcie z Camillą

Księżniczka Anna w konflikcie z Camillą

Księżniczka Anna jest coraz bardziej wściekła na Camillę. Wszystko przez działania Karola. Co donoszą tabloidy?

Książę Karol jest obecnie najdłużej oczekującym na tron księciem w historii imperium brytyjskiego. Tabloidy często spekulują, że jest wielu, którzy daliby sporo, żeby go pominąć na korzyść jego syna, księcia Williama. Tymczasem najstarszy syn królowej wywołał wielką kłótnię w rodzinie. Co donosi kolorowa prasa?

Księżniczka Anna nie dopuści, żeby Camilla została królową

Camilla, księżna Kornwalii i księżniczka Anna od lat ścierają się ze sobą, ale w ostatnich tygodniach ich konflikt wymyka się spod kontroli. Podczas gdy stawiają na wspólny front dla publiczności, za zamkniętymi drzwiami sytuacja staje się nie do zniesienia. Wszystko przez Karola, który realizuje swój plan uczynienia żony królową, gdy wstąpi na tron.

Oficjalna linia zawsze była taka, że ​​Camilla będzie znana jako królewska małżonka – mówi New Idea ekspertka od królewskiej etykiety Penny Junor – Mam wrażenie, że Karol bardzo chciałby, aby Camilla była znana jako królowa, co jest w końcu właściwym tytułem dla żony króla. Domyślam się, że będzie królową Camillą.

Wtajemniczony z pałacu ujawnia, że ​​decyzja Karola, by nie dotrzymać słowa, powoduje, że Anna jest wściekła. Podobno miała powiedzieć Camilli wprost, że w jej oczach nigdy nie będzie królową.

Plotki, że Karol może wycofać się z obietnicy, że Camilla nie zostanie królową, wzburzyły Annę, a ona powiedziała to samo zarówno Karolowi, jak i Camilli. Anna dała jasno do zrozumienia, że ​​Camilla nigdy nie będzie prawdziwą królową w oczach Brytyjczyków.

Anna dzierży ogromną władzę i cieszy się dużym szacunkiem w rodzinie, więc z pewnością Wessexowie, a może nawet i Cambridge’owie, poprą ją w tym, żeby nie dopuścić do zmiany pierwotnego planu.

Napięte relacje kobiet sięgają pół wieku wstecz, aż do lat 70., kiedy Anna spotykała się z Andrew Parker Bowlesem, podczas gdy Camilla była w związku z Karolem. Księżniczka była podobno zdruzgotana, gdy Andrew i obecna żona Karola pobrali się. Córka królowej Elżbiety II poślubiła kapitana Marka Phillipsa w 1973. Rozwiedli się w 1992, a później poślubiła Sir Timothy’ego Laurence’a.


Księżniczka Anna i Camilla w konflikcie

Księżniczka Anna i Camilla w konflikcie

Książę Karol i księżniczka Anna – pogrzeb księcia Filipa

Książę Karol i księżniczka Anna – pogrzeb księcia Filipa

Księżniczka Anna – ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Księżniczka Anna – ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×