Dzieci Kate i Williama nie narzekają na nudę na kwarantannie. Szczególnie Charlotte. Jej hobby niektórych przerazi

Księżna Kate z dziećmi

Księżna Kate z dziećmi

Księżna Kate każdą wolną chwilę spędza z dziećmi. W czasie pandemii koronawirusa bardzo zabiega o to, aby jak najwięcej czasu spędzały na świeżym powietrzu. Co wówczas robią? Czy mają ulubione zabawy?

Kate Middleton i książę William są bardzo zgranym i szczęśliwym małżeństwem oraz rodzicami trojga dzieci – Georgea, Charlotte i Louisa. Oboje świetnie spełniają się w roli reprezentantów królowej Elżbiety II.

Początki relacji Cambridge’ów nie były łatwe. Krótko po tym, jak para zaczęła się spotykać, na chwilę się rozstali. Wszystko przez to, że William musiał spędzić sylwestrową noc wspólnie z królową i resztą rodziny, bez Kate. Mimo trudów, jakim musieli stawić czoła już na początku, w 2011 roku powiedzieli sobie sakramentalne tak. Od tamtej pory tworzą przykładne małżeństwo oraz  zgrany duet rodziców.

Jak księżna Kate spędza czas z dziećmi?

Księżna Kate poświęca się rodzicielstwu, jednak nie ma na to tyle czasu, ile mają inne matki. Jej grafik wypełniony jest po brzegi szeregiem obowiązków, z jakich musi się wywiązywać, jako żona przyszłego władcy Wielkiej Brytanii. Z tego też względu spędza dużo czasu przed komputerem, co nie jest dobre dla zdrowia. Podobny problem mają jej pociechy, które w czasie pandemii koronawirusa uczą się zdalnie, co na początku z trudem akceptowały.

Jak donoszą tabloidy, księżna wraz z księżniczką Charlotteksięciem George’em oraz księciem Louisem stara się spędzać możliwie jak najwięcej czasu na zewnątrz, aby ograniczyć ilość czasu spędzanego przed ekranem. W ten sposób stara się również utrwalać z nimi zdobytą dotychczas wiedzę.

Kiedy dzieci mają przerwę, Kate zabiera je na zewnątrz, w deszczu lub w słońcu. Chce, żeby złapali świeże powietrze i spędzili czas na łonie natury. Uwielbia zbierać z nimi warzywa w ogrodach. Jeśli dzieci dowiadują się czegoś nowego na temat rzek czy morza, wówczas para zmienia trasy spacerów, aby mogły zobaczyć to z bliska – powiedziała Katie Nicholl, królewska ekspertka w wywiadzie dla US Magazine.

Na jaw wyszło również, że Charlotte jest wielką pasjonatką pająków, którym poświęca szczególną uwagę:

Charlotte jest wielką fanką pająków i uwielbia patrzeć na nie i uczyć się o nich, więc polują na pająki, aby mogła je zobaczyć z bliska, a potem pozwalają im odejść.

Kate uważa, że to bardzo ważne, aby dzieci uczyły się na świeżym powietrzu, ponieważ to może przynieść im wiele korzyści. Księżna z uwagą śledzi postępy w nauce swoich latorośli. W tym celu wraz z mężem zapisali dzieci do świetnej szkoły Thomas Battersea. Ważne jest tam, aby dzieci mogły w praktyczny sposób utrwalać wiedzę, np. poprzez obserwację zachowań zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Jak wyglądają kontakty w rodzinie królewskiej podczas pandemii COVID-19?

Pandemia koronawirusa w bardzo dużym stopniu wpłynęła na kontakty w rodzinie królewskiej. W trosce o życie i zdrowie królowej oraz członków jej rodu wszystkie przyjęcia i spotkania, które miały odbyć się w zeszłym roku, zostały odwołane. To nie oznacza jednak, że przez ostatni rok w ogóle się nie spotykali.

Kiedyś nie prowadziliśmy zbyt wielu rozmów poprzez FaceTime i tym podobnych rzeczy, ale teraz robimy to znaczniej częściej. Staramy się codziennie kontaktować z członkami rodziny i rozmawiać z nimi o nowościach i podobnych sprawach. Pod pewnymi względami wydaje mi się, że teraz mamy o wiele więcej czasu na rozmowy, niż wcześniej, ale obecnie i tak nie jest łatwo.

Wierzymy, że już niedługo wszystko wróci do normy i rodzina królewska będzie mogła spotykać się bez obawy o zakażenie koronawirusem.


Charlotte w wywiadzie z sir Davidem Attenborough

Charlotte w wywiadzie z sir Davidem Attenborough

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×