Szukaj

„Księżna Kate w czwartej ciąży!”. Już wiadomo, który to miesiąc! Zaskakujące doniesienia z pałacu

Księżna Kate, książę William, czwarte dziecko

Księżna Kate, książę William, czwarte dziecko

Księżna Kate jest w czwartej ciąży. InTouch dotarł do wspaniałych informacji. Wiadomo już, który to miesiąc. Cambridge'owie po bardzo ciężkim roku, kiedy wydawało się, że problemy nigdy się nie skończą, w końcu mają dobre wieści.

Księżna Kate i książę William mają za sobą naprawdę ciężki rok, ale na reszcie wydaje się, że zła passa się kończy. Na szczęście, jeśli chodzi o ich dzieci, wszystko było w jak najlepszym porządku. Księżna nawet częściowo wycofuje się z pełnienia obowiązków, żeby poświęcić im więcej czasu.

InTouch: „Księżna Kate jest w czwartej ciąży”. Który to miesiąc?

Miniony rok przyniósł Kate i Williamowi sporo zgryzot. Na koniec doszły kłopoty Meghan i Harry’ego, którzy wytoczyli batalię tabloidom, twierdząc, że za mocno wchodzą w ich życie, uprzykrzając się zwłaszcza księżnej. Młody Sussex stanął w jej obronie i nawet złożył pozew sadowy. Dodatkowo pojawiły się wieści o konflikcie między braćmi, który zaogniły zwierzenia młodszego z nich w filmie dokumentalnym, który Sussexowie nakręcili podczas oficjalnej wizyty w Afryce.

Rzekomy konflikt ma mieć źródła w zachowaniu się Meghan, a Kate niedawno próbowała interweniować, żeby pogodzić braci.

Jednak teraz zdaje się, że w końcu pojawiły się dobre wieści. Księżna Kate jest w czwartej ciąży. Podczas trzech poprzednich ciąż, bardzo chorowała, miała mdłości i bardzo źle się czuła, okazuje się, że czwarta ciąża jest inna. Źródło bliskie pałacowi zdradziło na łamach InTouch:

Na ten moment, ta ciąża jest bezproblemowa. A minęły już trzy miesiące. Oprócz lekkiego zmęczenia, czuje się wyśmienicie. Naprawdę tym razem rozkoszuje się tym stanem.

Książę William zwierzył już się bratu z radosnych wieści. Podobno bał się reakcji Harry’ego, ale miło się zaskoczył. Młodszy brat bardzo się ucieszył, bo myśli, że czwarte dziecko będzie mostem, który pozwoli im odbudować relacje na nowo.

William czuł się zagubiony bez Harry’ego. Teraz wracają na właściwe tory.

Księżna Kate w czwartej ciąży? Okładka InTouch

Księżna Kate w czwartej ciąży? Okładka InTouch

Meghan była mniej wylewna niż jej mąż i miała powiedzieć krótko, mając na myśli Kate:

To bardzo dobrze dla niej.

Przypomnijmy, że Meghan i Harry, w trosce o środowisko, nie planują rodzeństwa dla Archiego. Ich zwierzenia w jednym z wywiadów na ten temat mocno uraziło Kate swego czasu.

Megahn ocenia Kate. A ona mocno bierze to do siebie, dlatego ich relacje są tak mocno napięte. Księżna liczy na to, że jej szwagierka zmieni zdanie szybko i urodzi dziecko, które będzie zbliżone wiekiem do Archiego – mówi źródło.

Czwarte dziecko księżnej Kate – syn czy córka?

Teraz pojawia się pytanie, czy pojawi się chłopiec czy dziewczynka. Kate oczywiście ma marzenie, żeby urodzić drugą córeczkę. Chciałaby mieć dwie pary.

Oczywiście najważniejsze jednak jest dla niej, żeby dziecko było zdrowe – podkreśla informator.

George i Charlotte także mają marzenia dotyczące płci nowego rodzeństwa. Książę chciałby mieć kolejnego brata:

Powiedział, że jeśli będzie dziewczynka, to odeśle ją z powrotem – śmieje się źródło.

Natomiast Charlotte stwierdziła, że na pewno będzie siostra i będzie miała na imię Ariel, jak jej ulubiona syrenka z Disneya.

Księżna Kate, książę William, dzieci

Księżna Kate, książę William, dzieci

Podobno już są przygotowania w pałacu, na przyjęcie kolejnego dziecka. Książę Louis został przeniesiony do dalszej sypialni, żeby Kate miała lepszy dostęp do noworodka. William miał obiecać, że postara się być bardziej pomocnym i lepszym wsparciem.

Jak widać, u Camberidge’ów wszystko powoli zaczyna się układać.


Księżna Kate w różowej kreacji

Księżna Kate w różowej kreacji

Księżna Kate ma opaskę z Zary

Księżna Kate ma opaskę z Zary

Księżna Kate w niebieskiej sukience na inauguracji National Emergencies Trust

Księżna Kate w niebieskiej sukience na inauguracji National Emergencies Trust

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×