Szukaj

Księżna Kate wtrąciła się w konflikt Harry’ego i Williama. To, co zrobiła jest imponujące

Harry, William, księżna Kate

Harry, William, księżna Kate

Księżna Kate znana jest z tego, że nie lubi skandali i konfliktów. Kobieta bardzo źle znosi sytuację, w jakiej obecnie znajduje się Meghan Markle i książę Harry. Postanowiła poprosić o pomoc swojego męża.

Księżna Kate postanowiła w końcu wziąć sprawy w swoje ręce. Brytyjka nie może już dłużej patrzeć na stosunek całej rodziny do księcia Harry’ego i jego żony. Zwłaszcza, że spór wydaje się być coraz poważniejszy. Mediom udało się ustalić, że książęca para Sussexów już z nikim nie rozmawia. Nikt nie interesuje się prywatnymi sprawami małżonków.

Zobacz: Księżna Kate na gali „Royal Variety Performance” w zjawiskowej kreacji. Była tak niesamowita, że nie potrzebowała zbędnych dodatków

Księżna Kate wtrąciła się w konflikt Harry’ego i Williama

Księżna Cambridge ma już dość całej sytuacji i postanowiła wkroczyć do akcji. Przyszła brytyjska królowa próbuje przekonać męża, aby w końcu pojednał się z bratem i wybaczył mu odcięcie się od rodziny. Kate martwi się, że konflikt między mężczyznami cały czas się nasila, a w skutek tego mogą się już nigdy nie pojednać.

Podczas jednej z rozmów William miał usłyszeć od Kate:

Będziesz żałować przez całe życie, jeśli tego nie zrobisz.

Chodziło o wyciągnięcie ręki do brata. Konflikt pomiędzy synami księżnej Diany wyraźnie zaostrzył się, gdy Harry szczerze wyznał w jednym z ostatnich dokumentów, że jest skłócony z Williamem.

Książę Harry w młodości, 2005 rok

Kate nie może już dłużej znieść takiego stanu rzeczy. Według niej mężczyźni powinni odłożyć wszystkie żale na bok i zdobyć się na szczerą, męską rozmowę. O to ponoć błaga swojego męża od dawna, zwłaszcza, że Middleton jest przekonana o negatywnym wpływie całej sytuacji na monarchię. Według księżnej niegodne jest, aby przyszły król zachowywał się w ten sposób.

Mamy nadzieję, że postępowanie księżnej Cambridge pomoże pojednać się braciom. W końcu nie ma silniejszej więzi niż ta, która łączy mężczyzn.

Zobacz: Wybrano najbardziej stylową kobietę świata. Sromotna porażka księżnej Kate i historyczny sukces Meghan Markle


Książę Louis pierwszy raz pojawił się na słynnym balkonie z całą rodziną królewską!

Książę Louis pierwszy raz pojawił się na słynnym balkonie z całą rodziną królewską!

Książę Harry w młodości 2005 rok

Książę Harry w młodości 2005 rok

Książę William i książę Harry 2007 rok

Książę William i książę Harry 2007 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×