Szukaj

Pamiętnik księżnej Kate skrywa pikantne sekrety. Zapiski o Meghan i Harrym wzbudziły kontrowersje w mediach

księżna Kate i Meghan Markle

księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate, odkąd dołączyła do rodziny królewskiej, prowadzi pamiętnik — donosi New Idea. Tabloid podaje, że żona Williama sporo uwagi poświęciła w nim Meghan Markle i Harry'emu, a teraz chce ujawnić swoje zapiski. 

Księżna Kate jest jedną z bardziej lubianych członkiń rodziny królewskiej. Stanowi wzór do naśladowania dla mnóstwa pań, które chcąc być jak ich idolka, kopiują m.in. jej styl. Gdy żona Williama pojawi się publicznie w ubraniu danej marki, błyskawicznie znika ono ze sklepowych półek.

Księżna Kate prowadzi pamiętnik. Są w nim zapiski o Meghan Markle

Fani interesują się nie tylko strojami księżnej, ale także jej życiem prywatnym. Nic więc dziwnego, że zagraniczne tabloidy regularnie serwują ciekawostki z jej codzienności. Niedawno donosiły na temat rzekomej czwartej ciąży Kate, teraz zaś informują o sekretnym pamiętniku księżnej Cambridge.

New Idea twierdzi, że Kate wciąż jest zdruzgotana przeprowadzką księcia Harry’ego i Meghan Markle do Stanów Zjednoczonych. Magazyn podaje, że właśnie dlatego księżna poświęciła temu tematowi sporo uwagi w swoich prywatnych zapiskach, które prowadzi, odkąd dołączyła do rodziny królewskiej. Teraz planuje je ujawnić. Chce podzielić się nimi ze swoim szwagrem w nadziei, że wróci on do ojczyzny. Podobno Meghan może nie być do śmiechu.

Informator tabloidu jest przekonany, że prowadzenie dziennika jest dla żony Williama formą terapii. Pozwala opanować nerwy w sytuacjach kryzysowych:

Pomaga Kate dać upust emocjom w prostszy sposób niż publiczna kłótnia z Meghan. W jej zapiskach nie ma tematów tabu. Wśród notatek znajdują się m.in. zapiski o zakończeniu relacji z Markle. Byłoby koszmarem, gdyby go zgubiła lub wpadł w niepowołane ręce — donosi osoba z otoczenia księżnej.

Uwagę przyciąga okładka czasopisma. Wydanie sugeruje, że księżna Kate ostrzega Harry’ego przed rzekomymi kłamstwami Meghan.

Księżna Kate chce ostrzec księcia Harry'ego

Księżna Kate chce ostrzec księcia Harry’ego

Czy jednak te doniesienia są prawdziwe? Można mieć sporo wątpliwości. New Idea jest znany z tego, że często przedstawia bardzo naciągnięte fakty. Warto wspomnieć, że ten sam tabloid obiecywał wywiad na wyłączność z księżną o sytuacji w rodzinie. Zamiast niej wypowiadał się jednak ceniony autor.


Meghan Markle, książę Harry i księżna Kate na Trooping the Colour 2019

Meghan Markle, książę Harry i księżna Kate na Trooping the Colour 2019

Meghan Markle, książę Harry, Camilla Parker-Bowles i księżna Kate na Trooping the Colour 2019

Meghan Markle, książę Harry, Camilla Parker-Bowles i księżna Kate na Trooping the Colour 2019

Temporary

Britain's Kate, Duchess of Cambridge and Meghan, Duchess of Sussex leave after attending the Commonwealth Service at Westminster Abbey in London, Monday, March 11, 2019. Commonwealth Day has a special significance this year, as 2019 marks the 70th anniversary of the modern Commonwealth - a global network of 53 countries and almost 2.4 billion people, a third of the world's population, of whom 60 percent are under 30 years old. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth, Pool)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×