Szukaj

Kate i William z dziećmi na nowych zdjęciach. Charlotte już dawno przerosła George’a, ale Louis… To dopiero słodki chłopiec

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i William na oficjalnym koncie na Instagramie udostępnili nowe zdjęcia, na których pozują z dziećmi. Charlotte już dawno przerosła George'a, ale to jednak Louis najbardziej kradnie uwagę. Co na to internauci? 

Księżna Kate cieszy się sporą sympatią wśród fanek rodziny królewskiej. Nie tylko naśladują jej styl ubierania, ale także śledzą niemal każdą ciekawostkę na jej temat, która pojawia się w kolorowej prasie. Niedawno jeden z tabloidów podawał, że żona Williama jest w ciąży, inny, że pisze pamiętnik, którym chce zaszkodzić Meghan Markle.

Księżna Kate i William na nowym zdjęciu z dziećmi

Księżna Kate jest jednak przede wszystkim mamą. Stara się spędzać jak najwięcej czasu z trójką swoich dzieci i czasami przy tym zaskakuje wiele osób. Tak jak niedawno, gdy wybrała się na spacer z Louisem. Przechadzali się ulicami Londynu, wprawiając przechodniów w osłupienie. Jeden z nich poszedł o krok dalej i zrobił im zdjęcie z ukrycia.

Na oficjalne nowe zdjęcia dzieci sympatycy rodziny królewskiej musieli poczekać do sobotniego wieczora. Właśnie wtedy pojawiły się one na Instagramie Kate i Williama. Fotografie powstały na początku tygodnia w ogrodach Pałacu Kensington, po tym, jak książę William i David Attenborough wzięli udział w plenerowym pokazie filmu fabularnego.

Tym razem to nie tylko księżna ubrana w przepiękną niebieską sukienkę przyciąga uwagę. Post kradną dzieci, które w ostatnich miesiącach bardzo się zmieniły. Księżniczka Charlotte to już duża dziewczynka, która przerosła starszego brata, George’a. Z kolei Louis z każdym dniem staje się coraz bardziej uroczy.

View this post on Instagram

The Duke and Duchess of Cambridge are delighted to share new photographs of their family with @DavidAttenborough. The photographs were taken earlier this week in the gardens of Kensington Palace, after The Duke and Sir David attended an outdoor screening of Sir David’s upcoming feature film 🎞️ ‘David Attenborough: A Life On Our Planet’. With a shared passion for protecting the natural world, they continue to support one another in their missions to tackle some of the biggest environmental challenges our planet faces. This includes working together on The @EarthshotPrize 🌍 the most prestigious global environment prize in history – further details of which will be shared in the coming weeks. When they met, Sir David gave Prince George a tooth from a giant shark 🦷 the scientific name of which is carcharocles megalodon (‘big tooth’). Sir David found the tooth on a family holiday to Malta in the late 1960s, embedded in the island’s soft yellow limestone which was laid down during the Miocene period some 23 million years ago. Carcharocles is believed to have grown to 15 metres in length, which is about twice the length of the Great White, the largest shark alive today.

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on

Fotografie oczarowały internautów. W komentarzach zostawiają mnóstwo ciepłych słów pod adresem rodziny:

 • Ale uroczy widok. Nie mogę się napatrzeć na dzieci, są rozkoszne.
 • George jest coraz bardziej podobny do Williama, a Louis do Kate. Macie piękne dzieci.
 • Nie wiem, co mi się bardziej podoba, stroje Waszych dzieci, czy otoczenie, w którym zrobiono zdjęcia. Pięknie.
 • Rozkoszne dzieci, piękni rodzice. Księżna Kate ma zachwycającą suknię.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Kadry są piękne.


Książę William bierze udział w pokazie plenerowym

Książę William bierze udział w pokazie plenerowym

Księżna Kate i William z dziećmi

Księżna Kate i William z dziećmi

Książę William, Louis i George

Książę William, Louis i George

Dodaj komentarz

 • Izi pisze:

  Na jakiej podstawie pani Zuza Maciejewska sądzi, że Charlotte przerosła starszego brata? Czyżby nie zauważyła, że dziewczynka stoi, a chłopiec siedzi?

 • Karolek pisze:

  „Księżniczka Charlotte to już duża dziewczynka, która przerosła starszego brata, George’a”.
  Hmm, należałoby zwrócić uwagę, że George siedzi a Charlotte stoi. Jak staną oboje to będzie widać, że dziewczynka nie przerosła brata.

 • Gość Kasia pisze:

  Co za mylny nagłówek ! George siedzi a Charlotte stoi !!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×