Kate i William z dziećmi na lotnisku tuż po tym, jak królowa Elżbieta II trafiła do szpitala. Ich zachowanie wiele mówi o stanie zdrowia monarchini

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate

Księżna Kate i książę William tuż po tym, jak królowa Elżbieta II opuściła szpital, udali się na lotnisko. Paparazzi przyłapali ich z dziećmi i walizkami. Do sieci trafiły zdjęcia. 

W ostatnim czasie Brytyjczycy drżą o zdrowie Królowej Elżbiety II. Wydarzyło się bowiem kilka niepokojących sytuacji. Najpierw monarchini podczas jednego z oficjalnych wystąpień pojawiła się, podpierając się laską. Zdjęcia z Opactwa Westminsterskiego, gdzie wzięła udział w nabożeństwie dziękczynnym z okazji 100. rocznicy powstania Royal British Legion, wzbudziły spory niepokój. Cały świat zaczął zastanawiać się, czy monarchini podupadła na zdrowiu. Zaledwie kilka dni później do mediów trafiły kolejne niepokojące sygnały.

Królowa Elżbieta II miała zaplanowaną wizytę w Irlandii Północnej. Niestety lekarze nie zgodzili się na to, by wyruszyła w podróż. Pałac Buckingham natychmiast wydał oświadczenie w tej sprawie.

Królowa niechętnie przyjęła poradę medyczną dotyczącą odpoczynku przez kilka następnych dni. Jej Wysokość jest w dobrym nastroju i jest rozczarowana, że ​​nie będzie już mogła odwiedzać Irlandii Północnej, gdzie miała podjąć szereg zobowiązań dziś i jutro. Królowa przesyła najserdeczniejsze życzenia mieszkańcom Irlandii Północnej i nie może się doczekać wizyty w przyszłości -brzmi treść oficjalnego oświadczenia.

Książę William i księżna Kate z dziećmi na lotnisku

Na dłuższą chwilę wszyscy fani royalsów wstrzymali oddech po tym, jak poinformowano, że monarchini trafiła do szpitala. Miało to miejsce tuż po odwołaniu wspomnianego wyjazdu. Chociaż rzecznik pałacu zapewnił, że to jedyne rutynowe badania, a królowa szybko wróciła do zamku Windsor, gdzie odpoczywa od obowiązków, to i tak nie uspokoiło to jej zwolenników.

Po zaleceniu lekarza, aby odpoczywać przez kilka dni, królowa w środowe popołudnie pojechała do szpitala w celu przeprowadzenia wstępnych badań. W czwartek w porze lunchu wróciła do zamku Windsor i pozostaje w dobrym nastroju- brzmi treść oświadczenia.

Jeszcze tego samego dnia, gdy królowa Elżbieta II opuściła szpital książę William z księżną Kate oraz troje ich dzieci pojawili się na lotnisku Heathrow. Jak informuje OK po tym jak babcia następcy tronu została wypisana ze szpitala, razem z rodziną i nianią pojechali na lotnisko swoim Audi z przyciemnianymi szybami i udali się w podróż w nieznanym kierunku.

Wygląda na to, że stan królowej rzeczywiście nie wzbudza niepokoju. W innym wypadku Kate i William razem z dziećmi zapewne odwołaliby swoje wakacje i pozostali w Londynie, żeby wspierać babcię.


Księżna Kate i książę William w żałobnych strojach

Księżna Kate i książę William w żałobnych strojach

Najpopularniejsze zdjęcie Kate Middleton i księcia Williama - miejsce 1., 2.4 miliona polubień

Najpopularniejsze zdjęcie Kate Middleton i księcia Williama - miejsce 1., 2.4 miliona polubień

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×