William nie chce znać brata po tym, co zrobił Kate. Konflikt braci przybrał na sile

Książę William jest wściekły na Meghan Markle i Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry opuścili rodzinę królewską. Jak na ich zachowanie zareagował książę William? Mężczyzna  podobno nie potrafił ukryć wściekłości. 

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. O swojej decyzji poinformowali w oficjalnym oświadczeniu, które opublikowali na Instagramie. Podkreślali, że w najbliższym czasie będą starać się o niezależność finansową, a także podzielą swój czas między Wielką Brytanię, a Stany Zjednoczone:

Zamierzamy wycofać się jako„ starsi ”członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, jednocześnie nadal w pełni wspierając Jej Królewską Mość Królową. Z Państwa zachęty, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, czujemy się przygotowani do dokonania tej zmiany – poinformowała książęca para.

Książę William jest wściekły na swojego brata. O co?

Decyzja małżonków była szokiem nie tylko dla królewskich fanów, ale także członków rodziny królewskiej, którzy dowiedzieli się o niej 10 min przed tym, jak oświadczenie trafiło do sieci. Królowa Elżbieta II, która wcześniej nie chciała się zobaczyć z Harrym, już szykuje spotkanie swoich najbliższych, podczas którego zapadnie decyzja o dalszych losach Meghan i Harry’ego.

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Zachowanie brata wzburzyło księcia Williama, który jak donosi US Weekly, ma za złe Meghan i Harry’emu, że swoją decyzją podzielili się ze światem w przeddzień urodzin jego żony, księżnej Kate. W ten sposób zaostrzył się konflikt, który od dłuższego czasu panuje między książętami:

To smutne, ponieważ kiedy byli młodsi, William byłby pierwszą osobą, do której Harry zwróciłby się z takimi ważnymi wiadomościami. William jest niewiarygodnie zraniony, ale jednocześnie ma własną rodzinę i stara się iść dalej – mówi informator.

Ciekawe, czy panowie kiedyś będą potrafili ze sobą rozmawiać tak jak za dawnych czasów.

Zobacz także: Wszyscy mówią o Meghan i Harrym, ale co z ich synem? Archiego czekają duże zmiany. Jedna z nich już budzi kontrowersje


Książę Karol, książę William, królowa Elżbieta II, książę George

Książę Karol, książę William, królowa Elżbieta II, książę George

Księżna Kate i książę William – świąteczne spotkanie z wolontariuszami

Księżna Kate i książę William – świąteczne spotkanie z wolontariuszami

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×