Szukaj

Książę Filip nie żyje? Po emisji materiału BBC w internecie zawrzało

Książę Filip II nie żyje?

Książę Filip nie żyje? Cały świat z zapartym tchem czeka na kolejne informacje o stanie zdrowia męża królowej Elżbiety II, który od ponad dwóch tygodni przebywa w szpitalu. Telewizja BBC wyemitowała materiał, który wywołał trzęsienie w mediach. Internauci są przekonani, że wydarzyło się najgorsze.

Książę Filip od 1948 roku jest mężem najdłużej panującej monarchini na brytyjskim dworze, czyli królowej Elżbiety II. Ojciec księcia Karola, już kilka lat temu przeszedł na zasłużoną emeryturę i nie towarzyszył swojej żonie podczas oficjalnych spotkań. Od pewnego czasu nie czuł się najlepiej.

Mąż monarchini w czerwcu będzie świętował swoje 100. urodziny. Ostatnio jednak media obiegły bardzo niepokojące wieści o jego złym stanie zdrowia.

W połowie lutego trafił on do szpitala, w którym miał pozostać jedynie na kilka dni na rutynowej obserwacji. Jego pobyt cały czas się przedłuża, a z Wielkiej Brytanii płyną coraz bardziej niepokojące wieści.

W szpitalu u ojca pojawił się książę Karol, który wychodząc z budynku, miał oczy pełne łez. Nie umknęło to uwadze fotoreporterów, a Brytyjczycy z wielkim napięciem czekają na kolejne informacje o mężu królowej.

Książę William próbował uspokoić nieco poddanych swoją wypowiedzią na temat stanu zdrowia jego dziadka:

Wszystko jest w porządku, czuje się dobrze i lekarze mają go na oku.

Książę Filip nie żyje? Materiał BBC zaniepokoił Brytyjczyków

Kilka dni temu media obiegła kolejna niepokojąca wiadomość. Książę został przewieziony do kolejnego szpitala. Tam przeszedł pilną operację:

Książę Edynburga został dziś przeniesiony ze szpitala króla Edwarda VII do szpitala św. Bartłomieja. Lekarze nadal będą go nadal leczyć z powodu infekcji, a także przeprowadzać badania i obserwacje z powodu istniejącej choroby serca – cytuje treść oświadczenia Hello.

Wszyscy fani rodziny królewskiej bardzo niepokoją się stanem zdrowia Filipa. Każda informacja, która pojawia się w mediach, wzbudza sporo emocji. Podczas gdy Brytyjczycy wyczekują dobrych wieści, to stacja BBC wywołała ogromne zamieszanie na wyspach.

Nagle podczas sobotniej transmisji obrad parlamentu, obraz został przerwany, a na ekranie pojawiło się czarno-białe nagranie, na którym widzimy księcia Filipa. Męża królowej Elżbiety pokazano aż dwukrotnie.

Zasypana zapytaniami stacja natychmiast wydała komunikat, w kórym przeprosiła za to, co zobaczyli widzowie i poinformowała, że doszło do usterek technicznych:

Przepraszamy za przerwę w tym programie i pracujemy nad naprawieniem usterki.

Internauci zaczęli przewidywać, że stało się najgorsze i książę Filip nie żyje. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat.

 • Pewnie oficjalnie ogłoszą śmierć Filipa po emisji wywiadu z Meghan i Harrym.
 • Myślę, że to był nekrolog Filipa.
 • Książę pewnie nie żyje, ale się pośpieszyli z komunikatem.
 • Chyba trzeba czekać na najgorsze.
 • Ktoś ze stacji BBC dowiedział się, że książę Filip nie żyje i za wcześnie włączył nagranie.

Jak na razie ze strony Pałacu Buckingham nie pojawiła się żadna niepokojąca informacja, jednak świat wstrzymuje oddech, oczekując na kolejne wieści o stanie zdrowia Filipa.


BBC przeprasza za usterki techniczne

BBC przeprasza za usterki techniczne

Książę Filip jest chory?

Książę Filip jest chory?

Królowa Elżbieta II, Książę Filip, rodzina królewska

Królowa Elżbieta II, Książę Filip, rodzina królewska

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  I tak za długo ten potwór żył.On jego żona,tez potwór.

 • Gość 81 pisze:

  Kwestia kilku dni niestety, wiek już i zdrowie nie rokuje najlepiej. W Wielkanoc podejrzewam że świat zaskoczy inna śmierć aczkolwiek spodziewana, Benedykt XVI😢 a niebawem też śmierć znanego polityka… Pozdrawiam

 • monagora48@gmail.com pisze:

  Hmmm żeby on był taki idealny!! Przecież to mason, ludzi ma za robaki, które chętnie by wytępił jako wirus, przeżył tyle lat,bo krwią dzieci się pasł,gnida ludzka, on zasłużył na piekło,mimo wszystko,jego żonka również.Iluminaci istnieją i prowadzą ludzkość do zguby,obozy koncentracyjne są gotowe,by przyjąć ludzi do eutanazji grupowej.Narazie plandemia i szczepionki wystarczą, do 2030 roku,a potem jadą z nami na całego, chyba że większość wreszcie się obudzii zacznie z nimi walczyć..

 • Gość pisze:

 • Gość pisze:

  Pięknego wieku doczekał …tylko pogratulować!🌹

 • Gość pisze:

  100 lat piekny wiek mojej mamie do setnych urodzin brakowalo 7 miesiecy ciesze sie ze byla z nami tak dlugo

 • lulek pisze:

  Nikt wiecznie nie zyje 100 lat to i tak bardzo dlugo.

 • Senator polak pisze:

  To jest fajne nie wiecie im

 • Gość pisze:

  Niech nie sikają ogniem że niezyje bo wykraczą

 • Gość pisze:

  Na pewno bardziej Jego mogłoby być szkoda niż któregokolwiek z polskich polityków rządzących.

 • Rafi pisze:

  Bez mała 100 lat i coś dla rodziny królewskiej chyba dziwne !!

 • Makrela pisze:

  Oni to powinni żyć po 200 lat ! Takie piękne życie wiodą

 • Gość pisze:

  Na pewno nie jest dobrze skoro tyle czasu to trwa. Jest zły stan i zobaczycie ze po wywiadzie Meghan ogłoszą smierć i ja zlinczują

 • Gość pisze:

  Normalnie wstrzymalam oddech. To przecież takie dziwne że umiera prawie stuletni człowiek i nikt się tego nie spodziewał

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×