Krzysztof Krawczyk walczy z covidem. Nowe doniesienia z pierwszej ręki

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa, z którym walczy w szpitalu. Jego żona, Ewa, nie traci nadziei, że wkrótce jej mąż opuści placówkę i wróci do domu jeszcze przed Wielkanocą.

Krzysztof Krawczyk w ostatnich miesiącach nie koncertował i unikał publicznych wystąpień. Miał być gościem w programie Szansa na sukces, ale ostatecznie zrezygnował z udziału w nagraniu. Piosenkarz zachowywał wszelkie środki ostrożności, które miały go ochronić przed zachorowaniem na koronawirusa

Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności. Muzycy znaleźli inna pracę, chórek i kierowcy też, a manager Krzysztofa, Andrzej Kosmala przygotował wydanie nowej płyty „Horyzont”. Właśnie trafiła do sprzedaży — komentowała Ewa Krawczyk.

Artysta przyjął szczepionkę na COVID-19. Nawet ona nie uchroniła go przed zarażeniem się SARS-CoV-2. Piosenkarz trafił do szpitala, o czym poinformował media w oficjalnym oświadczeniu. Powiedział, że przez jakiś czas nie będzie się wypowiadać. Poprosił fanów o modlitwę (więcej tutaj).

Krzysztof Krawczyk wróci na Wielkanoc do domu? Jego żona komentuje

Na temat aktualnego stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka co jakiś czas wypowiada się jego żona, Ewa. Niedawno mówiła, że „jej mąż przechodzi łagodną odmianę koronawirusa”. Teraz w rozmowie z Plejadą zdradziła, że muzyk z każdym dniem czuje się coraz lepiej:

Krzysztof czuje się dużo, dużo lepiej. On nie czuł się tak źle, jak w mediach to przedstawiano.

Ewa Krawczyk i Krzysztof są w stałym kontakcie telefonicznym. Dzwonią do siebie kilka razy dziennie. Brakuje jej jednak rozmów w cztery oczy. Nie może się doczekać momentu, gdy znów spotka się z ukochanym i go przytuli:

Obojgu jest nam ciężko, bo przez tyle lat byliśmy razem, a teraz musieliśmy się rozdzielić. Gdy z nim rozmawiam, jestem dzielna. […] Nawet najdłuższa rozmowa telefoniczna nie zastąpi przytulenia.

Żona muzyka nie traci nadziei, że spędzi z nim Wielkanoc:

Nie tracę nadziei, że spędzimy święta razem.

Trzymamy kciuki, by tak się stało.


Krzysztof Krawczyk wielki powrót

Krzysztof Krawczyk wielki powrót

Ewa Krawczyk - żona Krzysztofa Krawczyka

Ewa Krawczyk - żona Krzysztofa Krawczyka

Ewa Krawczyk - żona Krzysztofa Krawczyka

Ewa Krawczyk - żona Krzysztofa Krawczyka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×