Krzysztof Krawczyk zakażony koronawirusem mimo szczepienia. Trafił do szpitala. W jakim jest stanie?

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa i przebywa w szpitalu. Muzyk poinformował, że pomimo szczepienia zaraził się Covid-19. W jakim jest stanie?

Pandemia koronawirusa cały czas przybiera na sile. Od roku jest poważnym zagrożeniem, które sparaliżowało niemal cały świat, a w naszym kraju nieustannie zbiera śmiertelne żniwo. Polska właśnie mierzy się z trzecią, bardzo agresywną falą choroby. Od kilku dni odnotowuje się znaczny wzrost zakażeń, a Ministerstwo Zdrowia w swoich codziennych raportach informuje o kilkudziesięciu tysiącach nowych przypadkach zarażonych oraz o kolejnych ofiarach śmiertelnych. Dotychczas w naszym kraju walkę z SARS-CoV-2 przegrało prawie 50 tys. osób.

Pandemia nie ominęła także show-biznesu. Wiele osób z pierwszych stron gazet pomimo zachowywania obostrzeń i stosowania się do zaleceń lekarzy walczy z podstępną chorobą. Do osób, które przebyły Covid-19 należą między innymi: Dorota Gardias, Artur Barciś, Radosław Majdan, Maja Ostaszewska oraz wielu innych. Ostatnio swoich fanów zaniepokoił Andrzej Piaseczny, który opublikował w sieci nagranie wprost ze szpitala. Muzyk jest na nim podłączony pod tlen i walczy o każdy oddech.

Teraz do fanów dotarły kolejne niepokojące informacje.

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa

Kilka chwil temu na swoim profilu na Facebooku bardzo niepokojący wpis zamieścił Krzysztof Krawczyk. Artysta poinformował fanów, że jest zarażony koronawirusem. Okazuje się, że nawet szczepienie nie uchroniło go przed chorobą. Niestety, ale jego słowa nie napawają optymizmem. Muzyk nie wie jeszcze, czy jego ukochana żona również jest zarażona. Wiadomo także, że przebywa w szpitalu, a swoich obserwatorów prosi o modlitwę:

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę!

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem…

Posted by Krzysztof Krawczyk on Tuesday, March 23, 2021

Krawczyk w swoim wpisie zwrócił się także do Andrzeja Piasecznego i zaapelował, by razem pokonali chorobę:

Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie!
Muzyk potrzebuje teraz dużo spokoju. Zaapelował do mediów, by nie nękały jego rodziny w tym trudnym czasie. Zapewnił jednak, że gdy tylko poczuje się lepiej, poinformuje o tym fanów. Również jego menadżer ma być z nimi w stałym kontakcie:
Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę! Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala.
Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą!
Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od internautów. Obiecują oni modlitwę i mocno trzymają kciuki za Krawczyka. My również życzymy mu zdrowia i dużo sił do walki.


Krzysztof Krawczyk wielki powrót

Krzysztof Krawczyk wielki powrót

Krzysztof Krawczyk - Opole 2018

Krzysztof Krawczyk - Opole 2018

Krzysztof Krawczyk śmieje się z plotek o swoim zdrowiu

Krzysztof Krawczyk śmieje się z plotek o swoim zdrowiu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×