Kosmala zapadnie się pod ziemię po wpisie syna Krawczyka. Junior wypomniał mu niewygodne historie i zarzucił najgorsze

Krzysztof Krawczyk junior i Andrzej Kosmala

Krzysztof Krawczyk junior i Andrzej Kosmala

Krzysztof Krawczyk junior w mediach społecznościowych zwrócił się do menadżera ojca, Andrzeja Kosmali. Nie przebiera w słowach i nazywa go kłamcą. Sprawdźcie, co dokładnie napisał.

Krzysztof Krawczyk junior był jedynym biologicznym synem swojego znanego ojca. Próbuje pójść w jego ślady i koncertuje na ulicach miast. Chociaż niedawno TVP zorganizowała wydarzenie, podczas którego upamiętniono Krawczyka, junior nie mógł w jego trakcie zaprezentować swojego talentu wokalnego. Nie ukrywał swojego rozczarowania:

Oświadczam, że nie otrzymałem oficjalnego zaproszenia na piśmie na opolski koncert pamięci mojego ojca. Jedynie informację telefoniczną, którą otrzymał z TVP Krzysztof Cwynar i przekazał mnie, że mam być tylko gościem na widowni. Bardzo mi smutno z tego powodu, że nie uwzględniono mnie jako wykonawcy w koncercie ku czci mojego ojca. Miałem nadzieję wykonać utwór, który mój ojciec dedykował mnie przed laty.

Krzysztof Krawczyk junior odpowiada Andrzejowi Kosmali. Nie przebiera w słowach

Od kilku tygodni jesteśmy świadkami konfliktu, jaki toczą ze sobą syn Krawczyka, wspierany przez Mariana Lichtmana oraz menadżer  Andrzej Kosmala. Niedawno ostatni z wymienionych panów opublikował w social mediach komunikat, z którego wynika, że próbował pomóc juniorowi rozwinąć karierę. Ten rzekomo tego nie chciał:

Chciałem, nagrałem z nim płytę, przez 2 lata pro bono uczyliśmy go sztuki nagrywania i śpiewania, ale on wolał się oddać zacnej parze: Krzysztof Cwynar-Zbigniew Rabiński. Jak można pomóc komuś, kto nie chce tego. Moim zadaniem jest ochrona legendy artysty, z którym pracowałem 47 lat! Na sprawy rodzinne Krawczyków nie mam wpływu, tym bardziej że dzieją się w Łodzi, a ja mieszkam w Poznaniu.

Potem głos zabrał Marian Lichtman, który pokazał wiadomość, jaką dostał od Kosmali. Andrzej zasugerował w niej, że junior nie jest synem Krawczyka:

Wiem, że jesteście już zmęczeni wojną, którą wywołał Kosmala, ale nie mogę się powstrzymać przed pokazaniem wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1.30 w nocy. To znane metody sprzed lat, kiedy Polska była w niewoli komunistycznej . Czytajcie: „A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia. To będzie sensacja. Naprawdę tego pragniesz?”. Krzysiek w grobie się przewraca.

Krzysztof Krawczyk junior odpowiedział menadżerowi swojego ojca. Dodał nowy post na Facebooku, w którym nazywa go kłamcą i pseudo przyjacielem legendarnego artysty. Podkreślił, że nie pozwoli obrażać swojej rodziny, a także ludzi, którzy stają w jego obronie:

Panie Kosmala jest Pan podłym człowiekiem i kłamcą !!! Kiedy Pan przestanie deptać i obrażać grób mojej mamy i taty. Chce mi Pan zabrać moich ukochanych rodziców, wypisując kłamstwa na temat ojcowstwa. Obraża i pomawia Pan ludzi, którzy obiektywnie stoją w mojej obronie. Próbuje Pan mi odciąć wszystkie środki do życia, robiąc to w haniebny sposób. Zarobił Pan miliony na moim ojcu. Jest Pan ohydnym człowiekiem, pseudo przyjacielem mojego taty. Wiem, że jest Pan niezadowolony, że żyje. Nie pozwolę obrażać mojej rodziny. Igor Krawczyk

Andrzej Kosmala na ten moment nie zareagował na wpis Krzysztofa Igora Krawczyka.


Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior kadr z programu UWAGA! TVN

Krzysztof Krawczyk junior kadr z programu UWAGA! TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Spiewa ale podobno Kosmala zabronil wykonywania utworow ojca.Uczyl pro bono? To byl syn przyjaciela na ktorym zarobil miliony…a za nauke dziecka chcial brac kase?A teraz jeszcze kwestionuje ojcostwo?Krawczyk uznal go synem a tobie wara od niego

 • Gość pisze:

  Junior nie musi prosic Ewke zeby placila jego zobowiazana.Zreszta sa to groszowe sprawy.Gra idzie o wyzsza stawke stad ten Jazgot.Jak junior dostanie zachowek to Ewka nic nie musi juz robic.Problem jest taki ze oni nie chca do tego dopuscic.Jeszcze jedno .to nie jest kasa Ewki tylko Krawczyka.Krawczyk cale lata utrzymywal jej rodzine.I jeszcze jedno gdzies czytalam ze Kosmala zabronil juniorowi spiewac piosenki ojca jesli to prawda to ten czlowiek jest gnida do potegi N.

 • Gość pisze:

  Coś w tym jedt, ze Ewka nie miała dzieci z Krawczykiem,

 • Gość pisze:

  To udawane, pełne miłości małżeństwo Krawczyka musiało w końcu ujrzeć prawdę. Zakłamany wizerunek SP. Krawczyka, jego oddanej,”mądrej” żony rozpadł się jak domek z kart. Kuta Ewka razem z tym starcem Kosmala, dobrze odgrywali swoją role. Mam nadzieje, ze junior wreszcie spełni swoje marzenia, a modliszka Ewa za swoją zachłanność i bulwersujące zachowanie względem juniora dozna karmy.

 • Gość pisze:

  Wszystkokłamstwo adoptować obce dzieci a swoje zostawić masakra a Ewa bez serca wykorzystała wszystko co mogła bo Krawczyk ją kochał to tyle bo wzorem żony mie była i nie jest ręce w kiszeniach i stoi przy grobie męża przylre

 • Gość pisze:

  Ale o zachowek nie ma żadnej walki. Jest kodeks cywilny. Sąd będzie działał zgodnie z przepisami. Junior chce aby macochą płaciła nadal Jego zobowiązania i o to jest walka. Junior zachowuje się roszczeniowo. Jest rozpieszczonym gówniarzem. Uważa, że jemu się należy co tylko mu się zachce.

 • GośćFranceska pisze:

  Może wieczny odpoczynek dla mamy Krzysztofa juniora, zainteresawac się raczej ilu gdzie tatuś lub tatusiowie, tlustych dziewczyn siostry Ewy, dlaczego Krzysztof senior opiekował się nimi, gdzie byli ich rodzice, dziwne iż Ewa o syna Krzysztofa była zazdrosna, a o siostry córki nie?

 • GośćFranceska pisze:

  Czyżby mąż był materacem Zytkowiak, myślę że obecnie Ewy trole szaleją, chcą ośmieszyć mamę Krzysia juniora, pozbawić go zachowku po swoim tacie, skoro mama Krzysia juniora nie była ok. to co mozna powiedzieć o siostrze Ewy, troje dzieci, ,dzieci nie znają tatusia lub tatusiow, Krzysztof senior był skarbonką ciężko pracując na rodzinę Ewy, myślę że nie miał szans zająć się swoim własnym synem, zazdrość macochy, dziwne że nie była zazdrosna o 3 tłuste córki siostry Ewy.

 • GośćFranceska pisze:

  Święte słowa, Ewa z Kosmalą robili wszystko żeby zniechęcić juniora o walkę o spadek lub zachowek po swoim tacie, terea starają się udowodnić że Krzysztof junior nie jest synem, Krzysztofa seniora, niestety dwie żony nie mogły mieć dzieci, jednak sam się przyznał publicznie ze kilka razy dziewczyny były z nim w ciąży?????!!!!!

 • Gość pisze:

  Jestem przekonana, że biedny KK musiał podpisać ten testament, bo by nim się nie opiekowali. Miałam też taką sytuację w rodzinie. Też ojciec męża musiał podpisać testament wydziedziczający synów, bo kochanka majaca 3 dzieci każdy z innym, tylko nie ojcem, nie chciała nic oddać. Powiedziała mu, że jak nie podpisze na nią i na jej dzieci niby ich – różnica wieku 40 lat to go odda do domu starców. I podpisał. Synów wydziedziczył. Sąd nie wnika w sprawy, zawsze jest za nową zoną

 • Gość pisze:

  Lichtman jest ojcem juniora zero podobizny do K.K.

 • Bezstronny pisze:

  Zastanawiam się nad rolą Pana Kosmali obecnie. Krzysztof Krawczyk zmarł to Pan Kosmala d..w troki i do Poznania czy skąd on tam jest. Stworzył z laleczka duet który stara się ogołocić Krzysztofa Krawczyka jr z kasy ale też z dobrego imienia. To stwarza dwuznaczna sytuację że relacje wdowy i tego Pana są co najmniej dwuznaczne. Laleczka odizolowała syna od ojca ale podsunela bachory siostry Doprowadziła do zmiany testamentu może jak K .Krawczyk już nie kumał co planują bo na filmie w ogrodzie przed kapliczka wyraz twarzy raczej nie świadczy o bystrości umysłu. Może to wina leków ale cel osiagniety .Zapisał wszystko jej .Gdyby wiedział co robi na pewno uwzględniłby syna . Ale laleczka się postarała….Bardzo źli ludzie ,pazerni i bezduszni .Skoro taki przyjaciel piosenkarza -dlaczego krzywdzi jego jedynego syna. Bo to taki przyjaciel z Bożej łaski i laleczka wielcy katolicy leżący plackiem w kościele .Powinni się wstydzić 😤😤😤

 • Gość pisze:

  Kasia Sobczyk…. Korda… Dużo jest przykładów… Przykre to jest… Mój mąż był świadkiem zachowań Zytkowiak… Smutne to wszystko.. Tylko dzieci cierpią…

 • Maria pisze:

  Pani Halina opiekowała się swoim synem. Zrezygnowała ze swojej kariery. Pozwoliła rozwijać swoje zdolności mężowi Krzysztofowi . Mąż sam przyznawał się ,że do świętych nie należał i krzywdził kobiety. Czasami się ma dość i trzeba życie układać na nowo.Czy mąż zabrał dziecko za zgodą żony ? Na ten temat nikt nie dał odpowiedzi?
  Czy mąż bał się obciążeń alimentacyjnych i to uczynił?( nie są one w USA małe).Manipulowanie słowne ( dwóch tatusiów) jest nieprzyzwoite . Senior Krawczyk przecież nagrał płytę z synem – nie kwestionował ,że nie jest ojcem. Stwórca dał Juniorowi talent i na miarę swoich możliwości będzie go rozwijał. Kolejne pytanie dlaczego macocha i ojciec nie rozwijali tego talentu Do jakie szkoły skierowali Juniora na emisję głosu?Czy zapewnili po wypadku rehabilitację ? Czy sprawowali funkcję opiekuńczą gdy był dzieckiem?Te podstawowe funkcje : opiekuńcza, edukacyjna i rehabilitacyjna należą do obowiązków rodziców.Mieszkanie należało do babci Juniora.Zgodnie z Jej wolą miał w nim zamieszkać. Nie uszanowano jej woli Wprowadzono osoby z chorobą alkoholową. Życie w takim środowisku było tragiczne ( bez dostępu do łazienki, kuchni) Junior dobrze,że trafił na ludzi szlachetnych , którzy rozumieją i maja empatię do osób niepełnosprawnych to na miarę swoich możliwości pomagają. Należy się im ogromny szacunek. Ocena w/w przedstawiona oderwana jest od rzeczywistości. Trochę życzę empatii .

 • Gość pisze:

  Podziwiam odwage Krzysztofa Igora, ze wreszcie sie broni i walczy o swoje. Kiedys bal sie macochy, bo po jej telefonach dostawal atakow, a teraz tak dzielnie sobie radzi. Wielki szacunek dla niego.

 • Zbyszek pisze:

  Junior a Ty powiedz prawdę o tym jak Kosmala romansował z Ewa -„ Dałem ci wiarę , dałem ci spokoj , dałem gitarę dałem samochód Żony nie dałem , żonę wziąłeś sobie sam „

 • Gośćmika pisze:

  Przestań obrażać ludzi jak nic o nich nie wiesz .

 • Gość pisze:

  Ewka nie może mieć dzieci, widocznie coś w tym jest,

 • Gość pisze:

  tatusie …??? mnie natomiast najbardziej zasmuca to, że Halina odeszła z kochankiem i zostawiła wówczas 10 letniego juniora aby wrócił do Polski …. ewentualnie do dwóch tatusiów …. To są ohydne historie artystów egoistów, karierowiczów , bez odpowiedzialności i przyzwoitości …. Ale Junior … weź się w garść … zacznij pracować = śpiewać ewentualnie … DOŚĆ 30 LETNIEJ BALANGI … STWÓRCA DAŁ CI TALENT A TY GARDZISZ … są ludzie bardziej poszkodowani i coś w życiu osiągnęli , a ty posprzątaj to mieszkanie , bo to wstyd … myślisz, że jak za darmo tam mieszkałeś to jeszcze sprzątaczkę ci zafundują … te szczochy w słoikach to już jakaś patologia do kwadratu … gdzie ty żyjesz ????

 • Gość pisze:

  A Ty wszystko wiesz i byłeś materacem

 • Gość. pisze:

  Krawczyk nie miał dzieci z pierwszą żoną z trzecią też starał się o dziecko. Robili badania i wszystko co tylko można. Może to jest powód odtrącenia Juniora. Pani Halina, matka Juniora wiodła wesołe życie. Trudno zrozumieć taką sytuację.

 • Gość pisze:

  Czarna wdowa i Kosmala są osobami, jakich Nikomu nie życzę spotkać. Krwiopijcy. Bez sumienia i umiaru. To nie są ludzie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×