Szukaj

Mama Anny Przybylskiej wylądowała w szpitalu po śmierci męża. Opowiedziała o walce z chorobą

Krystyna Przybylska

Krystyna Przybylska

Krystyna Przybylska walczy z koronawirusem. Mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitala. Media obiegły nowe informacje.

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku, pozostawiając pogrążoną w żałobie rodzinę, w tym troje dzieci. Jarosław Bieniuk, partner aktorki, stanął na wysokości zadania. Zaopiekował się Oliwią, Szymonem i Janem. Mężczyzna może liczyć na pomoc mamy gwiazdy, Krystyny, a także jej siostry Agnieszki Kubery. Panie starają się go wspierać, jak tylko potrafią:

Ich ojciec Jarek, któremu przyszło zmierzyć się z rolą samotnego rodzica, spisuje się znakomicie. No i ma wsparcie bliskich, zwłaszcza swojej mamy. My z moją córką Agnieszką też pomagamy, jak umiemy. Wszystkie wolne chwile spędzamy razem tak, by osładzać dzieciom życie bez mamy – mówiła Krystyna Przybylska w wywiadzie dla Wysokich Obcasów.

Dzieci Anny są bardzo blisko z babcią. Dowodem może być niespodzianka, jaką przygotowały dla pani Krystyny z okazji jej święta, Dnia Babci. Zdjęcie, które pojawiło się w social mediach tego dnia, poruszyło internautów.

Niedawno Przybylscy musieli stawić czoła rodzinnej tragedii. Zmarł Benedykt Wietrzykowski, drugi mąż mamy Ani. Miał 82 lata. Bliscy uczcili jego pamięć w social mediach, publikując niezwykle wzruszające wpisy.

Krystyna Przybylska ma koronawirusa. W jakim jest stanie?

Jak podaje Na żywo, Krystyna Przybylska trafiła do szpitala. Walczy z koronawirusem. Te informacje potwierdziła w krótkim komunikacie:

Leżę w szpitalu. Wstrętny wirus – cytuje słowa Krystyny Przybylskiej Na żywo.

Pani Krystyna o tym, że jest chora, napisała też pod koniec lutego na Facebooku. Opublikowała wspomnienie jednej z imprez organizowanej przez Przemysława Szalińskiego. Przy okazji poinformowała, że toczy walkę:

Oj piękne wspomnienie. A teraz walczę. Przemku jeszcze będzie koncert. ❤❤❤❤

Mama Anny Przybylskiej ma koronawirusa

Mama Anny Przybylskiej ma koronawirusa

Gdy Przemek Szaliński zareagował na ten wpis i dopytał, o co chodzi, w opisie mógł przeczytać:

Mam COVID.

Tygodnik Na żywo donosi, że mama Ani Przybylskiej ma plany, które zamierza spełnić w momencie, w którym pokona koronawirusa:

Pod koniec marca przypadają 10. urodziny Jasia, roczek skończy Kazio, przyrodni braciszek dzieci Ani, którego pokochała jak wnuka. Pani Krystyna zaplanowała małe przyjęcie, pragnie zebrać wszystkie swoje wnuki przy jednym stole, tak jak to miało miejsce w Dzień Babci – czytamy w magazynie.

Trzymamy kciuki, by pani Krystynie udało się spełnić te zamiary i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Mama Anny Przybylskiej ma koronawirusa

Mama Anny Przybylskiej ma koronawirusa

Mama Anny Przybylskiej ma koronawirusa

Mama Anny Przybylskiej ma koronawirusa

Krystyna Przybylska na spotkaniu promującym książkę

Krystyna Przybylska na spotkaniu promującym książkę "Ania"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×