Conan i Jacuś z „Królowych życia” robią karierę za plecami Dagmary! Ich najnowszy projekt rozgrzał sieć do czerwoności!

Conan i Jacuś nagrywają vlogi

Dagmara Kaźmierska, to niejedyna gwiazda programu Królowe życia. U jej boku pojawiają się przyjaciel Jacek Wójcik i syn Conan. Mężczyźni wspólnie nagrywają vlogi. Czy mają szansę podbić internet?

Dagmara Kaźmierska, to niekwestionowana Królowa życiaCelebrytka cieszy się sporą popularnością wśród fanów, którym regularnie pokazuje kulisy swojej prywatności. To z nimi dzieli się m.in. zdjęciami z wakacji, na których ubrana w bikini, zdobywa opaleniznę.

Zobacz: Królowa życia w bikini na luksusowych wakacjach! Dagmara Kaźmierska szaleje w raju razem z synem. Conanek nieźle przypakował

Conan i Jacek nagrywają vlogi. Będzie hit?

Dagmarze w codziennym życiu towarzyszą: Edzia, która podobno spodziewa się dziecka, Jacek i syn Conan. Okazuje się, że mężczyźni doskonale się dogadują także poza planem programu. Syn Kaźmierskiej jest nieodłącznym towarzyszem Jacusia i nagrywa ich wspólne przygody.

Jakiś czas temu panowie wybrali się na zakupy, co pokazali w sieci. Dagmara dała im 50 zł, prosząc, żeby kupili karmę dla kota. Jaki sposób Wójcik znalazł na to, by zaoszczędzić? Okazuje się, że wybrał karmę dla psa, która aktualnie była w promocji:

Kupimy za 3 zł karmę dla psa, kot się nie kapnie, tylko odwróć, żeby kot nie widział psa. Za resztę pójdziemy na obiad – poradził młodszemu koledze.

Zobacz: Cała prawda o Jacku z „Królowych życia”. Co go łączy z Dagmarą Kaźmierską i kim jest?

Dziś Jacuś mnie uczy oszczędności

Opublikowany przez Conan & Jacek – Królowe Życia Sobota, 21 września 2019

To jednak niejedyny filmik, który pojawił się na Facebooku. Na kolejnych nagraniach można zobaczyć m.in. reakcje niepalącego Jacusia na papierosa, posłuchać rad, jakich udziela Conanowi po imprezie, a także docenić jego talent do wymyślania i recytowania wierszy.

Conan i Jacuś z kamerami - Królowe życia

Conan i Jacuś z kamerami – Królowe życia

Każdy z vlogów nagrany jest z niezwykłym poczuciem humoru, które pokochali internauci. Nagrania mają bowiem od kilkudziesięciu do ponad miliona wyświetleń. Coś czujemy, że już wkrótce panowie będą nowymi gwiazdami sieci.

Zobacz: Dagmara Kaźmierska wyskoczyła na śniadanie z Malwiną Wędzikowską. Czy tak je królowa życia? Mamy pewne wątpliwości


Conan i Jacuś - Królowe życia

Conan i Jacuś - Królowe życia

Conan i Jacuś z kamerami - Królowe życia

Conan i Jacuś z kamerami - Królowe życia

Conan, Jacuś i Dagmara - Królowe życia

Conan, Jacuś i Dagmara - Królowe życia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×