Gwiazda „Królowych życia” jest w ciąży! Znamy termin porodu

Gwiazda królowych życia wyszła za mąż

Gwiazda królowych życia wyszła za mąż

Edzia z Królowych życia jest w ciąży? Gwiazda podobno urodzi już na początku przyszłego roku. Znamy termin porodu bohaterki hitu TTV.

Dagmara Kaźmierska to jedna z ulubionych bohaterek Królowych życia. Celebrytka już od siedmiu sezonów regularnie zaprasza widzów do swojego barwnego świata. Oprócz niej, w programie pojawiają się także syn Kaźmierskiej – Connan oraz jej przyjaciele: Jacek i Edzia.

Zobacz: Królowa życia na wózku i pod kroplówką. Co się stało z Dagmarą Kaźmierską?

Edzia z Królowych życia jest w ciąży. Kiedy urodzi?

To oni towarzyszyli i wspierali Dagmarę tuż po tym, jak gwiazda uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu i znalazła się w szpitalu. Po powrocie do domu Kaźmierska i jej przyjaciółka pokłóciły się. Na szczęście po czasie wyjaśniły sobie wszelkie żale, a ich pojednanie będzie można oglądać w nowych odcinkach programu.

Zobacz: Załamana i owinięta bandażem Królowa Życia żali się na swój los: „Ból, niemoc i świadomość kalectwa”

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia – Królowe życia pogodziły się. Dlaczego się pokłóciły?

Jak informuje Pudelek, kłótnia nie była jedynym powodem, dla którego Edzia unikała kamer. Koleżanka Królowej Życia podobno jest w ciąży. Spodziewa się dziecka, które przyjdzie na świat już na początku przyszłego roku.

Termin ma na marzec – donosi informator portalu.

Z kim Edzia z Królowych życia jest w ciąży?

Według informacji, do których udało się dotrzeć dziennikarzom, ojcem dziecka ma być Adam. Kim jest? To świeżo upieczony mąż przyjaciółki Dagmary, z którym przed miesiącem wzięła ślub w Wenecji. Czy to prawda? Nie wiadomo. Zarówno stacja, jak i Kaźmierska milczą na temat medialnych spekulacji.

Pewne jest natomiast, że Dagmara obecnie przebywa na wakacjach. Celebrytka odpoczywa na słonecznych Malediwach, skąd regularnie przesyła pozdrowienia swoim obserwującym. W czasie odpoczynku towarzyszy jej Conan, który chwali się imponującą sylwetką.

Zobacz: Królowa życia w bikini na luksusowych wakacjach! Dagmara Kaźmierska szaleje w raju razem z synem. Conanek nieźle przypakował

Dagmara Kaźmierska i Conan w krystalicznej wodzie na Malediwach

Dagmara Kaźmierska i Conan w krystalicznej wodzie na Malediwach


Dagmara Kaźmierska i Edzia - Królowe życia

Dagmara Kaźmierska i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Czy Edzia jest w ciąży?

Czy Edzia jest w ciąży?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×