Ojciec Rydzyk znalazł sposób na koronawirusa. Sprzedaje środki ochronne w zaskakujących cenach

Ojciec Rydzyk, a koronawirus

Ojciec Rydzyk, a koronawirus

Koronawirus w Polsce. Ojciec Tadeusz Rydzyk wprowadził do swojego sklepiku produkty ochronne, które pomogą w ochronie przed COVID-19. O jakich mowa? Ile kosztują?

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się błyskawicznie. Ministerstwo Zdrowia codziennie podaje nowe dane na temat zakażonych, ofiar śmiertelnych i osób, którym udało się pokonać COVID-19. By zmniejszyć ryzyko kolejnych zachorowań, rząd Mateusza Morawieckiego wprowadził wiele obostrzeń, w tym m.in. obowiązek zasłaniania twarzy w miejscach publicznych, który obowiązuje od czwartku.

Koronawirus w Polsce. Ojciec Rydzyk sprzedaje produkty ochronne

Koronawirus zmienił życie wielu osób, w tym wpłynął na media ojca Rydzyka, który zaapelował do swoich słuchaczy z prośbą o wsparcie finansowe. Prosił, by każdy, kto może nie odkładał tego na później:

Nasze media nie mają przychodów z abonamentu ani dotacji rządowych, jak na przykład TVP i ostatnio przyznane 2 mld złotych, co oczywiście przyjmujemy ze zrozumieniem, bo utrzymanie telewizji, mediów kosztuje bardzo dużo. Nasze media istnieją dzięki łasce Pana Boga i pomocy świadomych i odpowiedzialnych katolików i Polaków. Szanowni Państwo, Kochana Rodzino Radia Maryja, mimo trudności, z jakimi się borykamy, jeszcze bardziej prosimy o pomoc – podkreślił ojciec Rydzyk.

Ojciec Tadeusz Rydzyk

Ojciec Tadeusz Rydzyk

Wydaje się, że duchowny odnalazł się w nowej rzeczywistości. Do sklepiku fundacji Nasza Przyszłość, w którym ojciec Rydzyk jest przewodniczącym rady, trafiły nowe produkty — maseczki i przyłbice. Ile kosztują? Super Express podaje, że ceny nie są wygórowane:

Za wielorazową, bawełnianą maseczkę trzeba zapłacić 9,90 zł. Nieco więcej, bo 16,90 zł kosztuje plastikowa przyłbica, która wedle zapewnień sklepu 'zmniejsza ryzyko zakażenia drogą kropelkową' – podaje tabloid.

Dziennik donosi, że sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową, a na zamówione produkty trzeba czekać maksymalnie pięć dni. Podobno towaru w magazynach nie brakuje. Jak myślicie, znajdą się chętni, którzy w ten sposób zechcą wesprzeć ojca Rydzyka?

Zobacz także: Gwiazda seriali została bez pieniędzy przez koronawirusa. Teraz pracuje jako dostawca przesyłek


Ojciec Rydzyk

Ojciec Rydzyk

Ojciec Rydzyk

Ojciec Rydzyk

Ojciec Tadeusz Rydzyk

Ojciec Tadeusz Rydzyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×