TVP wypuszcza nowy serial z plejadą gwiazd. Zastąpi zdjęte z anteny hity

Nowy serial TVP

Nowy serial TVP

Koronawirus w Polsce. Chociaż prace nad większością seriali zostały wstrzymane, TVP wypuści nowy serial – Będzie dobrze, kochanie, który zastąpi zdjęte z anteny hity. Jaki? O czym będzie opowiadać?

Koronawirus w Polsce jest oficjalnie od początku marca. Wówczas zdiagnozowano go u tzw. pacjenta zero, Mieczysława Opałki,  któremu na szczęście udało się wrócić do zdrowia. Jak wyjawił w rozmowie z Faktem, po opuszczeniu szpitala czuje się tak dobrze, jak nigdy wcześniej:

Czuję się bardzo dobrze, tak dobrze jak nigdy. Mam teraz bardzo dużo wolnego czasu. Po prostu cieszę się takim normalnym życiem, nawet nudząc się czasami. Siedźcie w domu! Ten wirus jest szalenie groźny! – przestrzegał w rozmowie z tabloidem.

Rząd wprowadził szereg obostrzeń, które ograniczają kontakty międzyludzkie, tym samym zmniejszają ryzyko kolejnych zakażeń. Dopóki nie zostanie opracowana szczepionka lub lek, nie ma bardziej skutecznego środka ochrony niż izolacja.

TVP wypuszcza nowy serial. O czym będzie opowiadać?

W trosce o bezpieczeństwo gwiazd zawieszono większość produkcji z ich udziałem. Okazuje się, że w dobie epidemii koronawirusa w Polsce powstają nowe produkcje, dostosowane do obecnej sytuacji.

Taką propozycję przygotowała TVP2. Na antenie stacji zostanie wyemitowany serial Będzie dobrze, kochanie, który opowiada o losach narzeczonych, którym koronawirus pokrzyżował plany związane ze ślubem. Co z tego wyniknie? O tym będzie można się przekonać co czwartek i piątek o godzinie 20:40.

Aktorzy, którzy biorą udział w tej produkcji, sami dbają o makijaż, fryzurę, odpowiednie ubrania. Są także odpowiedzialni za nagranie scen swoich filmowych bohaterów.

Koronawirus — jakie seriale emitowane na YouTube?

Oprócz serialu emitowanego w telewizji publicznej także w sieci publikowane są nowe propozycje. Do takich należy serial Zostań w domu, stworzony przez Kamila Kulę, w którym aktor gra wraz ze swoją żoną Martą Żmudą Trzebiatowską. Wcielają się w sąsiadów mieszkających w warszawskim apartamencie. Do niedawna nie znali swoich imion, teraz próbują się odnaleźć w nowej sytuacji, gdzie z dnia na dzień koronawirus zmienił ich życie o 180 stopni.

Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska - serial #ZostańWdomu

Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska – serial #ZostańWdomu

W miniony weekend w sieci zadebiutował serial komediowy #KWARANTANNA. Opowiada historię vlogera, który robi karierę w mediach społecznościowych. W ramach przysługi dla siostry musi spędzić kwarantannę z jej chłopakiem w małej kawalerce. W rolach głównych występują Mikołaj Roznerski, Patrycia Kazadi, Tomasz Bednarek oraz Bilguun Ariunbaator.

Kwarantanna - serial, który powstał w dobie koronawirusa

Kwarantanna – serial, który powstał w dobie koronawirusa

 


Bądźmy razem - serial, który powstał w dobie koronawirusa

Bądźmy razem - serial, który powstał w dobie koronawirusa

Bądźmy razem - serial, który powstał w dobie koronawirusa

Bądźmy razem - serial, który powstał w dobie koronawirusa

Kwarantanna - serial, który powstał w dobie koronawirusa

Kwarantanna - serial, który powstał w dobie koronawirusa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×