Szukaj

Pilne zmiany w „Tańcu z gwiazdami” spowodowane koronawirusem. Pierwszy taki odcinek w historii show Polsatu

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami 11 przez epidemię koronawirusa nie odbędzie się? Producenci podjęli decyzję. To pierwszy taki przypadek w historii show. 

W środowy poranek Ministerstwo Zdrowia ujawniło, że już dwadzieścia pięć osób w Polsce jest zakażonych koronawirusem. W celu zmniejszenia ryzyka kolejnych zachorowań, podjęto decyzję o odwołaniu imprez masowych, zajęć w szkołach oraz o zamknięciu miejsc, w których ławo może rozprzestrzeniać się COVID-19 – m.in. baseny, kina i teatry. Chociaż na wirusa nie ma jeszcze szczepionki, MZ zaleca stosowanie działań profilaktycznych, takich jak częste mycie rąk i unikanie kontaktu z osobami chorymi.

Część wydarzeń sportowych już od jakiegoś czasu odbywa się bez udziału publiczności. Taką samą decyzję podjęli organizatorzy Fryderyków 2020, którzy zobowiązali się zwrócić koszty biletów:

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników FRYDERYK Festiwal 2020, w związku z decyzją administracyjną o odwołaniu imprez masowych, podjętą 10 marca br. przez premiera Rzeczypospolitej Polskiej w obliczu rosnącego zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem SARS-Cov-2, z przykrością informujemy o odwołaniu dla publiczności imprez planowanych na 14 i 15 marca br. – czytamy w oświadczeniu.

Taniec z gwiazdami 11 – zmiany spowodowane koronawirusem

Czy podobny los spotka programy nadawane na żywo, w tym niezwykle popularny Taniec z gwiazdami? Jak informuje Plotek, powołując się na anonimowego informatora, najbliższy odcinek show zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez udziału publiczności w studiu.

To pierwsza taka sytuacja w niemal 20-letniej historii show w Polsce. Czy jednorazowa? Na razie nie wiadomo. Poniżej oficjalne oświadczenie Polsatu.

Biuro prasowe telewizji Polsat uprzejmie informuje, że od dnia 11 marca do odwołania, wszystkie programy nagrywane są bez udziału publiczności. Część programów została nagrana wcześniej, w związku z tym zostaną one wyemitowane z udziałem publiczności – podkreślamy raz jeszcze – są to programy nagrane wcześniej, przed 11 marca.Wszystkich widzów zapraszamy oczywiście do oglądania naszych programów przed telewizorami.

Tomasz Matwiejczuk, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

Taniec z gwiazdami 11 - pierwszy odcinek

Taniec z gwiazdami 11 – pierwszy odcinek

Nie jest wykluczone, że jeśli wirus będzie się rozprzestrzeniał w takim tempie jak w Hiszpanii czy we Włoszech, produkcja wstrzyma nagrywanie kolejnych odcinków do momentu, aż sytuacja się uspokoi. O wszystkich zmianach widzowie będą informowani na bieżąco.

Pod znakiem zapytania stoi również przyszłość nadawanego na żywo w tym samym czasie programu Star Voice. Gwiazdy mają głos. Czy TVP zdecyduje się na taki sam krok jak Polsat?

Zobacz także: Iwona Pavlović oceniła uczestników nowego „TZG”. Przy Julii Wieniawie miała najwięcej do powiedzenia [WIDEO]


Rafał Maserak, Sylwia Lipka, Natalia Szroeder - Taniec z gwiazdami 11

Rafał Maserak, Sylwia Lipka, Natalia Szroeder - Taniec z gwiazdami 11

Taniec z gwiazdami 11 - pierwszy odcinek

Taniec z gwiazdami 11 - pierwszy odcinek

Rafał Maserak, Sylwia Lipka, Natalia Szroeder - Taniec z gwiazdami 11

Rafał Maserak, Sylwia Lipka, Natalia Szroeder - Taniec z gwiazdami 11

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×