Szukaj

Klaudia Halejcio ogłosiła ciążę. Aktorka zdradziła także, co ze ślubem. Ma już bardzo precyzyjne plany

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio w walentynki ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Dodała na Instagramie zdjęcia z pięknej sesji i pochwaliła się ojcem swojego dziecka. Co z ich ślubem? Gwiazda ma już sprecyzowane plany na wspólną przyszłość.

Klaudia Halejcio uczciła wczorajsze walentynki w bardzo wyjątkowy sposób. Aktorka dodała na Instagramie kadry z pięknej sesji zdjęciowej z partnerem, Oskarem. Jak do tej pory raczej rzadko publikowali ujęcia, na których można ich było zobaczyć razem. W dniu zakochanych postanowili nie szczędzić sobie czułości i okazywania uczuć, a dla swoich sympatyków młoda aktorka przygotowała prawdziwą niespodziankę.

Klaudia i Oskar spodziewają się pierwszego dziecka. To właśnie taką nowinę mogliśmy przeczytać we wczorajszym poście opublikowanym przez gwiazdę na Instagramie. Pokazała ona nie tylko swojego partnera, ale także zdjęcia maleństwa z USG.

Przyszła mama ma za sobą kilka nieudanych związków. Najwięcej prasa rozpisywała się o jej relacji z Tomaszem Barańskim, z którym aktorka poznała się na planie programu Taniec z Gwiazdami. Między nią a tancerzem zrodziło się prawdziwe uczucie. Zakochani nie ukrywali swojego związku, ale okazało się, że nie przetrwał on próby czasu. Później gwiazda spotykała się z przystojnym prawnikiem, jednak po dwóch latach i to uczucie się wypaliło.

Tajemniczy Oskar okazał się być jednak tym mężczyzną, z którym gwiazda Złotopolskich postanowiła założyć rodzinę.

Klaudia Halejcio o ciąży i ślubie

Klaudia przekazała szczęśliwą nowinę o ciąży w piękny sposób. Gwiazda i jej ukochany zafundowali sobie walentynkową sesję zdjęciową. Nie zabrakło balonów i innych uroczych dekoracji, ale to wiadomość o pierwszej ciąży aktorki była tu najważniejsza. Pod postem na przyszłych rodziców spłynęła prawdziwa lawina gratulacji.

W ostatnim wywiadzie dla magazynu Party Klaudia postanowiła opowiedzieć nieco więcej o swoich staraniach o dziecko. Mama aktorki miała spory udział w decyzji córki i jej ukochanego:

Mam już 30 lat i z przyjemnością obserwuję moją starszą siostrę, która jest mamą dwójki fantastycznych córek. Moi rodzice, a szczególnie mama, która całe życie pracuje w szkole z małymi dziećmi, namawiali mnie, byśmy nie zwlekali.

Gwiazda zdradziła też, czy myślą z Oskarem o ślubie. Co do tego dnia ma jasno sprecyzowane plany, jednak na razie to ciąża i oczekiwanie na dziecko są dla niej na pierwszym miejscu:

Jestem perfekcjonistką i chciałabym, by mój ślub i wesele były takie, jakie sobie wymarzyłam. Może teraz w moim życiu wszystko dzieje się nie po kolei, ale ja się tym absolutnie nie martwię. Nie myślę o remontach, przeprowadzkach ani salach do wynajęcia na wesele. Cieszę się przerwą w pracy i możliwością odpoczywania. Bo już niedługo… Trzymajcie kciuki! – zdradziła Klaudia.

Nam nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne zdjęcia pięknej przyszłej mamy i trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie, a później za wymarzony ślub.


Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×