Szukaj

Klaudia Halejcio w ciąży! Przekazała wspaniałą nowinę sesją z partnerem. Wreszcie pokazała go światu

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio jest w ciąży. Gwiazda właśnie pochwaliła się szczęśliwą nowiną. Na jej profilu pojawiły się piękne zdjęcia z partnerem. 

Klaudia Halejcio jest aktorką, która już jako mała dziewczynka zadebiutowała na ekranach telewizorów. Pojawiła się w serialu Złotopolscy i od tamtej pory cały czas jest związana z show-biznesem. Wystąpiła też w programie Taniec z Gwiazdami, co nie tylko zaowocowało jeszcze większą popularności, ale także nową miłością. Na parkiecie towarzyszył jej Tomasz Barański, a miłość z parkietu szybko przeniosła się także do prawdziwego życia. Para szybko zamieszkała razem, ale niestety ich związek nie przetrwał próby czasu.

Po rozstaniu ze znanym tancerzem aktorka szybko znalazła kolejna miłość. W jej życiu pojawił się przystojny prawnik, który w mig skradł jej serce. Niestety po dwóch latach rozstali się, a gwiazda poznała kolejną miłość. Od jakiegoś czasu jest związana z tajemniczym Oskarem.

To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej. Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe – powiedziała w rozmowie z magazynem Party.

Teraz zakochani ogłosili szczęśliwą nowinę. Aktorka i jej ukochany spodziewają się dziecka.

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Walentynki to szczególny dzień dla wszystkich zakochanych. To właśnie 14 lutego jeszcze bardziej dbają o to, by pokazać swojej drugiej połówce, jak bardzo ją kochają. Wszystkie gwiazdy publikują romantyczne kadry, a Klaudia Halejcio w tym wyjątkowym dniu postanowiła podzielić się z fanami szczęśliwą nowiną. Razem z ukochanym spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Na taką role czekałam całe życie! To niesamowite jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa, by wyrazić swoje szczęście!!!
Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz, kiedy mogę się podzielić z Wami tą wspaniałą wiadomością – czuję się niesamowicie! Aaaa…. będę Mamą!

Klaudia dodała romantyczne ujęcia, na których pozuje razem z partnerem i pochwaliła się też zdjęciami z USG. Nie ukrywa swojej wielkiej radości. W komentarzach spłynęła na nią lawina gratulacji, do których i my się dołączamy.


Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×