Walentynki 2021: Jak świętują polskie gwiazdy? Instagram tonie w romantycznych zdjęciach

Walentynki 2021

Walentynki 2021

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy dla wszystkich zakochanych. Postanowiliśmy sprawdzić, jak polskie gwiazdy świętują walentynki. Dużo zdjęć. 

Walentynki to święto zakochanych, które jest świętowane każdego roku 14 lutego. Ich patronem jest św. Walenty, który tego dnia także ma swój dzień. W Polsce świętuje się dopiero od kilku dekad, a ta moda przybyła do nas z zachodu. W Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii już od dawna tego dnia obdarowywano się miłosnymi liścikami i drobnymi upominkami. Mieszkańcy USA słyną z przygotowywania romantycznych randek i wspólnych wypadów do kina, by uczcić swoje uczucia. We Francji nie wysyła się miłosnych karet, a obdarowuje bukietem czerwonych róż. Jest to także świetny dzień na to, by wybrać się do kina lub teatru. W Czechach natomiast zakochani spotykają się na moście Karola w Pradze, gdzie zawieszają kłódki z miłosnym wyznaniem.

W Polsce walentynki zaczęto obchodzić w latach 90. To właśnie wtedy przybyła do nas moda na świętowanie miłości, a także wyjątkowe celebrowanie tego dnia. Podobnie jak w innych krajach zakochani Polacy wysyłają sobie kartki, obdarowują kwiatami, czekoladkami, lub planują romantyczne randki we dwoje. Rodzimy show-biznes również postanowił pokazać w sieci, jak świętuje dzień zakochanych.

Walentynki 2021: jak świętują polskie gwiazdy?

Gwiazdy są bardzo aktywne w sieci i większość z nich na Instagramie pokazuje najważniejsze momenty swojego zawodowego, ale także prywatnego życia. Nie inaczej jest także podczas świąt, a zwłaszcza walentynek, które są kolejną okazją do tego, by pokazać się fanom z nieco innej strony. Sprawdziliśmy jak znani i lubiani świętują ten dzień.

Dominika Gwit, która od kilku lat jest szczęśliwą żoną, postanowiła pokazać fanom wspólne zdjęcie z ukochanym mężem. Nie zabrakło oczywiście gorącego pocałunku. Z postów, które aktorka dodaje na Instagramie, wiadomo, że połączyło ich nie tylko gorące uczucie, ale także podobne poczucie humoru. Dzisiaj jednak są bardzo romantyczni.

Oddycham Miłością. Życzę Wam spełnienia Kochani! Pięknych Walentynek i duuuużo Miłości! Nie tylko od święta! #happyvalentinesday

Sara Mannei również pochwaliła się pięknym zdjęciem ze swoim mężem Arturem Borucem. Zdradziła, że to już ich 14. wspólne walentynki. Nie zabrakło także romantycznego wyznania miłości. Pomimo upływu czasu małżonkowie kochają się coraz bardziej.

To nasze 14. wspólne walentynki. Każdego roku kocham Cię głębiej, silniej, dojrzalej. Każdego roku myślę, że osiągnąłem swój limit … i jest … kolejny rok z Tobą @arturboruc.

Gwiazdy masowo publikują dzisiaj walentynkowe zdjęcia i miłosne wyznania do swoich drugich połówek. Nie brakuje też pięknych życzeń dla fanów. W naszej galerii możecie zobaczyć także, jak walentynki 2021 spędzają: Majka Jeżowska, Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska, Małgosia Rozenek, Joanna Przetakiewicz, Piotr i Agata Rubik, Karolina Ferenstein-Kraśko, Agustin Egurrola, Marta Chodorowska, Ania Starmach, Katarzyna Zielińska, Sylwester Wilk, Magda Stępień, Sylwia Bomba, Joanna Moro, Anna i Robert Lewandowscy, Kinga Rusin, Paulina Sykut-Jeżyna, Anita Werner.

Zdjęcia w galerii.


Agustin Egurrola - Walentynki 2021

Agustin Egurrola - Walentynki 2021

Anna Starmach - Walentynki 2021

Anna Starmach - Walentynki 2021

Dominika Gwit - Walentynki 2021

Dominika Gwit - Walentynki 2021

Komentarze

  • Gość pisze:

    To bardzo zaskakujące świadectwo. Chcę, żebyście wszyscy dołączyli do mnie w podziękowaniu za zaklęcie miłosne Kiriji, ponieważ jest on rzeczywiście człowiekiem swoich słów. Mam złamane serce od wielu lat, każdy mężczyzna, który do mnie podszedł, nigdy nie traktował mnie poważnie, po moim ostatnim doświadczeniu z mężczyzną, który jak zwykle mnie rozczarował, zacząłem szukać rozwiązania, aby zakończyć mój problem, a następnie mój kolega z pracy przedstawił mnie do Świątyni zaklęć miłosnych Wielkiego Kiriji, a następnie skontaktowałem się z nim za pośrednictwem jego adresu e-mail; kirijilovespell@gmail.com, zajęło mu kilka dni, zanim mi odpowiedział, a kiedy to zrobił, poinstruowano mnie, co mam zrobić, zanim będę mógł uwolnić się z duchowej niewoli, zrobiłem wszystko, co powiedział, i dziś jestem szczęśliwy z mężem. Mężczyzna, który rzucił mnie bez powodu, teraz wrócił do mnie w ciągu 3 dni, a także pomógł mojej koleżance przywrócić jej męża, gdy się rozwiedli. To są jego dane kontaktowe; kirijilovespell @ gmail.com, możesz też skontaktować się z nim przez jego numer WhatsApp; +23490201168697

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×