Nowa piosenka w „Klanie” po 24 latach. Wybór wykonawców to dopiero niespodzianka. Jedną z gwiazd słyszymy po latach przerwy

Klan

Klan

Ryszard Rynkowski zaśpiewał piosenkę, która przez ponad 20 lat pojawiała się w czołówce serialu Klan. Produkcja wprowadziła istotne zmiany i planuje zastąpić wspomniany utwór. To spore zaskoczenie.

Klan towarzyszy widzom TVP od wielu lat. Zadebiutował 22 września 1997 roku. Od tego momentu na antenie regularnie pojawiają się nowe przygody Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół. Przez to jest to najdłuższy pod względem lat nieprzerwanej emisji i liczby odcinków serial produkcji polskiej.

Z produkcją jest związanych mnóstwo aktorów. Wśród nich jest też m.in. Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która na ekranie pojawia się od prawie 24 lat. Wciela się w postać Grażyny, za co pokochali ją oglądający. Chociaż gwiazda doskonale odgrywa w swoją rolę, jak zdradziła w jednym wywiadzie, kilka razy chciała z niej zrezygnować:

Już Grażynkę kocham… ale miałyśmy parę kryzysów w życiu. Chciałam ją porzucić, tak na serio. Nawet zmieniłam kolor włosów na czarny, ale w produkcji zgodzili się, zaakceptowali. Nie było problemów – powiedziała w programie Wszystko, co kocham.

Klan zmienia czołówkę. Co zastąpi piosenkę Ryszarda Rynkowskiego?

Od początku z serialem była też związana piosenka Ryszarda RynkowskiegoŻycie jest nowelą, która gościła w czołówce. Jak donosi Fakt, po wakacjach wielbicieli produkcji czeka spora niespodzianka. Wspomniany utwór zostanie zastąpiony inną kompozycją wykonaną przez gwiazdy serialu Klanm.in. Kaja Paschalska, która wraca po latach przerwy, i Izabela Trojanowska. Te informacje potwierdza biuro prasowe:

Będzie nowa czołówka i nowa wersja piosenki przewodniej. Wykonają ją m.in. Izabela Trojanowska i Kaja Paschalska — mówi Faktowi Anna Wiejowska.

Skąd te nagłe modyfikacje? Chociaż na ten temat nie ma oficjalnego komentarza, informator tabloidu donosi, że w grę mogą wchodzić nie tylko zmiany w nowych odcinkach, ale także zarobki:

Po pierwsze nowy sezon Klanu będzie bardziej unowocześniony i taki zabieg ma to reklamować. Po drugie stwierdzono, że lepiej, by z tantiem za wykonanie piosenki zarabiali aktorzy Klanu, a nie osoba z zewnątrz.

Poniżej przypominamy czołówkę, która przez lata towarzyszyła widzom. Myślicie, że nowa piosenka tytułowa to dobry pomysł?

 


Klan zmienia czołówkę

Klan zmienia czołówkę

Klan towarzyszy widzom od 1997 roku

Klan towarzyszy widzom od 1997 roku

Klan towarzyszy widzom od 1997 roku

Klan towarzyszy widzom od 1997 roku

Komentarze

 • Janka pisze:

  Nie zmienia się tego ,co oglądane jest jak niemalże trylogia narodowa.

 • Gość pisze:

  Nie zmienia się tego co dobre

 • Gość pisze:

  Wraca po latach Kaja Paschalska ,przecież ona cały czas gra.Nie bardzo rozumiem

 • Anka pisze:

  Niech zmienia też pół ekipy piosenka była 24nagle teraz przeszkadza co myślą że będą ciągnąć ten serial kolejne 24lata

 • Gość pisze:

  Niepotrzebna ta zmiana.

 • Gośćewora pisze:

  Dziwi mnie , że p.Rynkowskiego nazywa się kimś z poza Klanu. Skoro śpiwa w Klanie piosenke tytulowa to jest w tym momencie z Klanu.
  Ale każda produkcja ma prawo zmienić wykonawce , gdy jej tak wygodnie. Dobrze , że w polskiej produkcji śpiewane są nasze piosenki i w naszym języku. Bo inne seriale bardzo lubią angielskie , jak gdyby Anglicy w swoich serialach puszczalu nasze.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×