Szukaj

Kinga Rusin pochwaliła się w sieci biurem w Azji. Ogromne i prawie puste. Internauci: „Tak, to można pracować”

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin od kilku miesięcy przebywa za granicą. Gwiazda wypoczywa i pracuje na rajskich wyspach. W poniedziałkowy poranek postanowiła pokazać fanom, jak wygląda jej nowe biuro. Można pozazdrościć. 

Kinga Rusin już kilka miesięcy temu zrezygnowała ze swojej posady w śniadaniówce TVN-u. Dziennikarka postanowiła po kilkunastu latach nieprzerwanej pracy odpocząć od telewizji. Jej niespodziewana decyzja dla widzów i fanów była sporym szokiem. Gwiazda już jesienią nie pojawiła się jako jedna z gospodyń programu Dzień Dobry TVN. Miejsce Kingi i jej partnera programowego, Piotra Kraśki, zajęły Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, które doskonale radzą sobie w nowej roli.

Dziennikarka postanowiła zrobić nie tylko dłuższy urlop od telewizji, ale także od Polski. Gwiazda wyjechała za granicę, ale nadal żywo interesuje się tym, co dzieje się w kraju. Zabiera głos w najważniejszych sprawach, niedawno jasno wyraziła swoje zdanie podczas ogólnopolskiego strajku wolnych mediów.

Kinga Rusin pokazała nowe biuro. Można pozazdrościć

Gwiazda razem ze swoim ukochanym spakowała walizki i udała się w bardziej sprzyjający klimat. Zakochani postanowili wypocząć na Malediwach. Dziennikarka jest bardzo aktywna na Instagramie i regularnie publikuje kolejne kadry, na których możemy podglądać, jak upływa jej czas na rajskich wyspach. Kilka pięknych kadrów pokazała w walentynki.

Wiadomo także, że będąc w ciepłym klimacie, nie tylko wypoczywa i korzysta ze słońca, ale także cały czas czuwa nad swoją firmą kosmetyczną. Kinga postanowiła pokazać, jak obecnie wygląda jej biuro. W kadrze widzimy stolik i krzesełka, które stoją na bajecznej plaży. Dookoła dziennikarki rozciąga się jedynie lazurowa woda i błękitne niebo.

Lampa w konferencyjnym – podpisała zdjęcie.

Fani od razu ruszyli z komentarzami. Większość z nich zazdrości Kindze rajskich warunków pracy:

  • To jest najpiękniejsze zdjęcie. Praca w raju.
  • Przepięknie. Tak, to można pracować w poniedziałki.
  • Marzenie.
  • Bardzo gustowny wystrój konferencyjnego.

My również nie ukrywamy, że chętnie popracowalibyśmy w takim biurze, zwłaszcza w poniedziałki.


Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin -Walentynki 2021

Kinga Rusin -Walentynki 2021

Dodaj komentarz