Szukaj

Kinga Duda już odczuwa skutki pracy u ojca. Mężczyzna nie miał dla niej litości. Jak tak można?

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda została społecznym doradcą prezydenta. Ta wiadomość nie wszystkim się podoba, a pod adresem prawniczki pada mnóstwo przykrych słów. Tych nie szczędził żołnierz Adam Mazguła. Co napisał?

Kinga Duda przez kilka miesięcy mieszkała w Londynie. Właśnie tam odbywała staż w jednej z prestiżowych kancelarii prawnych. Przed końcem drugiej tury wyborów prezydenckich wróciła do Polski. Wspierała swojego ojca na ostatniej prostej kampanii, a gdy ogłoszono sondażowe wyniki, chwyciła za mikrofon:

Chciałabym zaapelować do państwa, aby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy, i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi. I wszyscy zasługujemy na szacunek. Absolutnie wszyscy.

Adam Mazguła o nowej pracy Kingi Dudy

Duda nie planuje wrócić do Wielkiej Brytanii. Już znalazła sobie nowe zajęcie. W sierpniu została społecznym doradcą prezydenta, o czym w czwartek poinformowały media. Za swoją pracę Kinga nie pobiera wynagrodzenia, o czym na Twitterze poinformował jej ojciec. W jednym z komentarzy napisał:

„Doradca społeczny” to wolontariusz. Nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia z tytułu tej funkcji.

Nowa praca Kingi nie wszystkim przypadła do gustu. Adam Mazguła, doświadczony żołnierz, który jest znany z tego, że krytykuje Prawo i Sprawiedliwość, na Facebooku nie szczędzi gorzkich słów. Mężczyzna nie miał dla niej litości:

W czym będzie doradzać ojcu? Przecież nic ważnego od niego nie zależy. Może będzie pilnować, aby nie zapomniał rocznicy ślubu i złożył Agacie milczącej życzenia. Może chodzi o to, by jakaś ładna laleczka stała przy Andrzeju dla ocieplenia wizerunku? Jednak, niewątpliwie może wpisać sobie w życiorys, że doradzała w okłamywaniu i zaszczuwaniu Polaków podczas partyjnej okupacji narodu.

W czym będzie doradzać ojcu? Przecież nic ważnego od niego nie zależy. Może będzie pilnować, aby nie zapomniał rocznicy…

Opublikowany przez Adam Mazguła Czwartek, 17 września 2020

Wpis podzielił internautów. Gdy jedni popierali jego opinię, inni zastanawiają się, jak tak można z góry oceniać? A Wy co sądzicie o tym komentarzu?


Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu

Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Kinga Duda na wyborach prezydenckich 2020

Kinga Duda na wyborach prezydenckich 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×