Szukaj

Kim Kardashian jeszcze się nie rozwiodła, a już znalazła nową miłość. Skradła serce prawdziwego przystojniaka

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian jakiś czas temu rozstała się z Kanye Westem. Podobno już znalazła nową miłość. Zagraniczna prasa podaje szczegóły.

Kim Kardashian i Kanye West pobrali się w 2014 roku. Urządzili spektakularne przyjęcie weselne, o którym było głośno w kolorowej prasie. Ten temat podkręcali sami zakochani. Zgodzili się pozować do sesji ślubnej, która pojawiła się na łamach amerykańskiego Vogue’a. Kim i Kanye wspólnie wychowują czworo dzieci: North, Sainta, Chicago oraz Psalma.

Chociaż wydawałoby się, że małżonkowie tworzą zgraną parę, tabloidy obiegły doniesienia o ich rozwodzie. Mówi się, że decyzję o rozstaniu podjęła Kim, która nie mogła sobie poradzić z wahaniami nastroju męża. Przez ostatnie dwa lata próbowała ratować tę relację, głównie w trosce o dobro dzieci. W pewnym momencie się poddała:

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówił informator magazynu E!.

Kardashian w połowie lutego złożyła pozew o rozwód, do którego dotarły tabloidy. Kanye odpowiedział na pismo żony i postawił jej twarde warunki.

Zobacz: West odpowiada na pozew rozwodowy Kardashian. Postawił twarde warunki. Czego się domaga?

Kim Kardashian: nowy partner. Kim jest i czym się zajmuje?

Mimo iż Kim Kardashian i Kanye West jeszcze nie dostali rozwodu, tabloidy donoszą, że celebrytka długo nie narzekała na samotność. Podobno jej serce skradł przystojny prawnik Van Jones, z którym od dawna się przyjaźni. Poznali się w 2018 roku na szczycie poświęconym reformie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Ponoć już wtedy prowadzili bardzo długie rozmowy. Po rozstaniu Kardashian z Westem zaczęli się coraz częściej spotykać.

Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do tych spekulacji. Pewne jest za to, że Van Jones na co dzień współpracuje z CNN. Naprawdę nazywa się Anthony Kapel Jones. Ma 52 lata i pochodzi z Jackson w stanie Tennessee. Dziennikarz był żonaty w latach 2005-2019, jednak się rozwiódł. Ma dwoje dzieci.

Van Jones prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad milion internautów. Skupia się przede wszystkim na służbowych zobowiązaniach. Ciekawostką jest fakt, że przed rokiem opublikował filmik z Kim Kardashian, którą wówczas nazwał swoją „przyjaciółką”.

Więcej zdjęć Vana znajdziecie w naszej galerii.


Van Jones to nowy rzekomy partner Kim Kardashian

Van Jones to nowy rzekomy partner Kim Kardashian

Van Jones to nowy rzekomy partner Kim Kardashian

Van Jones to nowy rzekomy partner Kim Kardashian

Van Jones to nowy rzekomy partner Kim Kardashian

Van Jones to nowy rzekomy partner Kim Kardashian

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Jak sie kogos pozna nowego,wtedy sie szuka dziury w calym tz.doszukuje wad w osobie , z ktora sie jest.Wtedy nawet to dobre robi sie zle. Poznali sie w 2018,on sie rozwiodl w 2019,a Kim w 2020 zaczelo przeszkadzac wszystko.Samo zycie!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×