Szukaj

Nagły zwrot akcji ws. rozwodu Kim i Kanye. Wystarczyła doba, by wszystko uległo zmianie

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West szykują się do rozwodu? Osoby z bliskiego otoczenia małżonków podają, że wcale nie jest to takie pewne. Sprawdzamy nowe doniesienia zagranicznej prasy.

Kim Kardashian i Kanye West w 2014 roku zalegalizowali swój związek. Wzięli ślub w pięknym miejscu, w pobliżu rzeki Arno we Florencji we Włoszech. Kolorowa prasa długo rozpisywała się na temat tego wydarzenia. Wzięła pod lupę m.in. spektakularną suknię panny młodej, a także listę gości pełną gwiazd.

Małżonkowie razem wychowują czworo dzieci. Najmłodszy z nich, syn Psalm, pojawił się na świecie w 2019 roku. Początkowo rodzice nie pokazywali jego wizerunku, po tygodniu zmienili zdanie. W sieci pojawia się sporo zdjęć, do których rodzina pozuje w komplecie. Każdy z kadrów rozczula internautów.

Chociaż można by odnieść wrażenie, że Kim i Kanye tworzą idealny duet i nic nie jest w stanie zepsuć ich sielanki, zagraniczne tabloidy zaczęły informować, że para szykuje się do rozwodu. Osoba z ich otoczenia podawała, że ich związek od dawna jest fikcją:

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówi informator magazynu E!.

Dowodem miał być post, który Kim niedawno udostępniła w sieci. Z jej palca zniknęła obrączka, z którą do niedawna nie rozstawała się na krok.

Kim Kardashian jednak nie chce rozwodu z Kanye Westem?

Pojawiły się kolejne doniesienia w sprawie rozwodu Kim i Kanye. Tym razem rewelacje przekazał amerykański portal Hollywood Life, który donosi, że Kardashian ostrożnie podchodzi do tematu rozstania z mężem. Nie chce, by ich dzieci na tym ucierpiały. W nieco ponad dobę od pojawienia się plotek o rozstaniu para postanowiła jeszcze raz zawalczyć o swoją relację:

Kim mimo wszystko próbuje walczyć o ten związek. Nie chce, by ich dzieci musiały przechodzić przez rozstanie. Wie, że będzie to dla nich trudne. Jeśli jednak rzeczywiście dojdzie do rozwodu, zadba o to, by jej pociechy trzymały się od tego z daleka.

Informator tabloidu dodaje, że jeśli dojdzie do rozwodu, Kim nie będzie utrudniać Westowi kontaktów z córkami i synami:

Uwielbia relacje, jakie jej pociechy mają z Kanye i zawsze będzie się starała się zachęcać i wspierać je podczas kontaktów. Troszczy się przede wszystkim o ich dobro.

Kolejna osoba z otoczenia małżonków dodaje, że celebrytka chce być pewna, że sprawdziła wszystkie inne opcje, zanim zdecyduje się na ostateczny krok:

Kim koncentruje się teraz na tym, co jest najlepsze dla jej dzieci. Czuje, że utknęła między młotem a kowadłem, ale szuka opcji, by znaleźć rozwiązanie.

Dodajmy, że na ten moment zarówno Kim Kardashian, jak i Kanye West nie skomentowali rewelacji zagranicznej prasy.


Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West  – Vanity Fair Oscar Party 2020

Kim Kardashian i Kanye West – Vanity Fair Oscar Party 2020

Kim Kardashian i Kanye West jako robaki

Kim Kardashian i Kanye West jako robaki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×