Szukaj

Od kiedy Kim i Kanye nie są razem? Długo udało się im utrzymać rozstanie w tajemnicy

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West przechodzą wielki kryzys. Od rana zagraniczna prasa podaje kolejne doniesienia dotyczące rozwodu. Co wiadomo w tej sprawie?

Plotki o rozwodzie Kim Kardashian i Kanye Westa zdominowały dzisiejszą prasę. O kryzysie w ich związku bardzo dużo mówi się już od minionego lata. Problemy zaczęły się od nawrotu choroby rapera. Od dawna wiadomo, że cierpi on na zaburzenia dwubiegunowe.

W ostatnich miesiącach Kanye zaczął bardzo dziwnie się zachowywać, co zwróciło uwagę nie tylko fanów, ale także kolorowej prasy. Jego pierwszym, dosyć nieoczekiwanym pomysłem, był start w wyborach prezydenckich w USA. Zaczął jeździć po kraju i spotykać się z wyborcami, a podczas jednego z takich wyjazdów poinformował, że powstrzymał Kim przed aborcją. Wywołał tym ogromny skandal.

Później na prowadzonym przez niego koncie na Twitterze zaczęły pojawiać się bardzo niepokojące wpisy. Twierdził, że jego żona i teściowa go dyskryminują i planują ubezwłasnowolnić, a on sam przygotowuje się do rozwodu, ponieważ najsłynniejsza celebrytka na świecie dopuściła się zdrady. Wszystko to bardzo niekorzystnie odbiło się na ich związku.

Od kiedy Kim Kardashian i Kanye West nie są razem?

Dzisiaj rano media obiegła informacja o tym, że Kim zdecydowała się wynająć jedną z najlepszych prawniczek w USA, która przez sprawę rozwodową przeprowadziła między innymi Angelinę Jolie, gdy ta postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z Bradem Pittem. Teraz zagraniczna prasa donosi, że celebrytka, która do ostatniej chwili walczyła o swoje małżeństwo, na razie wstrzymała się z pozwem.

Podobno małżonkowie już od jakiegoś czasu nie mieszkają razem, a spotykają się tylko i wyłącznie dla dobra czworga swoich dzieci. Od kiedy Kim i Kanye nie są razem?

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówi informator magazynu E!

Okazuje się, że Kim ma teraz na uwadze przede wszystkim dobro swoich dzieci. Tylko one powstrzymują ją jeszcze przed ostateczną decyzją.

Tu już nie chodzi o małżeństwo, ona zawsze będzie się troszczyć o Kanye, ale to między nimi koniec. Kim koncentruje się tylko na tym, co najlepsze dla dzieci. To dla niej trudna decyzja i właśnie dlatego cały czas się zastanawia – zdradza informator tabloidu.

Para podjęła już wiele kroków, by spróbować naprawić swoją mocno nadszarpniętą relację, ale z doniesień przyjaciółki rodziny, która opublikowała niedawno wpis na Twitterze, wynika, że ich małżeństwo zmierza ku końcowi. P


Kim Kardashian, Kanye West, North West, Chicago West i Saint West na świątecznej sesji

Kim Kardashian, Kanye West, North West, Chicago West i Saint West na świątecznej sesji

Kim Kardashian i Kanye West z North i Saintem na zakupach

Kim Kardashian i Kanye West z North i Saintem na zakupach

Kim Kardashian i Kanye West z North i Saintem na zakupach

Kim Kardashian i Kanye West z North i Saintem na zakupach

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×