Szukaj

Katie Holmes po latach odezwała się do Toma Cruise’a. Musiał być w niezłym szoku, gdy usłyszał jej prośbę

Katie Holmes, Tom Cruise

Katie Holmes, Tom Cruise

Katie Holmes podobno popadła w ogromne tarapaty finansowe. Jest tak zdesperowana, że poprosiła o pomoc swojego byłego męża, Toma Cruise'a. Zobaczcie, jakie doniesienia płyną zza oceanu.

Katie Holmes i Tom Cruise byli małżeństwem od 2005 roku. Doczekali się córki Suri i swego czasu uchodzili za bardzo udany związek. W 2012 roku rozstali się w bardzo nieprzyjemny sposób. Aktorka długo przygotowywała się do ogłoszenia całemu światu, że jej relacja się skończyła. Doskonale wiedziała, że odejściem wywoła medialną burzę. Do ostatniej chwili trzymała wszystko w tajemnicy. Zadbała także o to, aby jej mąż niczego się nie spodziewał. Dosłownie uciekła od niego, bo nie mogła żyć w związku, który całkowicie ją ograniczał.

Każde z nich w końcu poszło swoją drogą. Teraz docierają do nas zaskakujące wiadomości, że Katie miała błagać Toma Cruise’a o wsparcie finansowe.

Czy Katie Holmes błagała Toma Cruise’a o pieniądze?

W niedawnym artykule opublikowanym przez New Idea napisano, że Holmes jest rzekomo zdesperowana, bo wśród spowolnienia gospodarczego wywołanego przez koronawirusa znalazła się w finansowych tarapatach. Tabloid mówi, że dokonała upokarzającego wyboru i zwróciła się do Toma Cruise’a, aby pomógł jej uniknąć bankructwa.

Katie była dumna z odejścia od Toma bez zabezpieczenia sporej ugody finansowej, ale z perspektywy czasu mógł to być ogromny błąd. Ma ogromne wydatki i nie przynosi obecnie stałych wypłat z filmów lub programów telewizyjnych – kontynuuje, dodając, że straciła dochód, który pochodzi z regularnych występów.

New Idea twierdzi, że „Tom był w niezłym szoku”, gdy odebrał telefon od Katie.

Katie usłyszała ciszę w słuchawce po tym, co powiedziała – twierdzi źródło.

Tabloid kończy sugestią, że Holmes nie ma innej opcji niż zwrócenie się do Toma Cruise’a po rozstaniu z aktorem Jamie Foxxem. Powinniśmy zwrócić jednak uwagę na to, jak obraźliwe jest twierdzenie, że Holmes zwróciła się do byłego męża właśnie z tego powodu. Czy tabloid sugeruje, że aktorka jest zależna finansowo od jej partnerów, jakby sama nie odnosi sukcesów jako aktorka? A jeśli naprawdę ma problemy, czy nie mogłaby zwrócić się do członków rodziny lub kogoś bliższego niż jej Cruise?


Suri Cruise w dzieciństwie

Suri Cruise w dzieciństwie

Tom Cruise wściekły na Katie Holmes

Tom Cruise wściekły na Katie Holmes

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×