Ataki Meghan i Harry’ego dobiły Kate. Nie była gotowa na takie podłości. Usunęła się w cień i tylko jedno daje jej ukojenie

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate ukrywa się z trojgiem swoich dzieci po tym, jak książę Harry i Meghan Markle zaatakowali jej rodzinę w telewizyjnym dokumencie. Co donosi na ten temat zagraniczna prasa?

Meghan i Harry są obecnie w centrum zamieszania medialnego w związku z dokumentem, który pojawił się na Netflixie. Postanowili rozliczyć się w produkcji z rodziną królewską. 15 grudnia ubiegłego roku odbyła się premiera trzech kolejnych i już ostatnich odcinków Harry i Meghan. W poprzednich częściach żona księcia bez ogródek uderzyła w rodzinę królewską, twierdząc, że Pałac wypuszczał o niej nieprawdziwe informacje do prasy.

Widać, jak to zostało rozegrane. Pojawiały się historie o kimś z rodziny, a ich reakcją było: „musimy się tego pozbyć”. Na stronie głównej jest miejsce do zagospodarowania, na okładce gazety jest miejsce do zagospodarowania, trzeba to przecież wypełnić czymś o royalsach – mówi Megahan w filmie.

Przy okazji małżonkowie pokazali nowe zdjęcia z domowego archiwum. Pochwalili się między innymi fotką z kąpieli Archiego.

Film komentuje obecnie cały świat. Każda scena jest poddawana szczegółowym analizom. Fani rodziny królewskiej doszukują się przekłamań, natomiast stronnicy Sussexów spijają każde słowo z ust ulubieńców na temat ich życia w Pałacu.

Okazuje się jednak, że najgorzej na rewelacje przedstawiane w serialu Netflixa zareagowała Kate.

Księżna Kate razem z dziećmi zaszyła się w domu

Źródło mówi New Idea, że Kate jest bardzo zdenerwowana i zraniona postępowaniem swojego szwagra i jego ostatnimi oskarżeniami wobec niej. Żona Williama jest przerażona, że została wciągnięta w tę publiczną przepychankę wbrew jej woli i zdecydowała, że najlepiej wykorzysta swoją energię, skupiając się na swoich dzieciach, aż do czasu kiedy to się kończy.

Dziękuje swojej szczęśliwej gwieździe za tych troje dzieci, które były wyjątkowo otwarte na przytulanie przez ostatnie kilka tygodni – mówi informator.

Dodaje, że Kate w prozaicznych czynnościach domowych, zabawach z dziećmi i rozmowach z nimi, znajduje ukojenie. Zapomina o medialnej burzy wywołanej przez Sussexów. Najchętniej zaszyłaby się na jak najdłużej w domu. Niestety nie pozwalają jej na to obowiązki członka rodziny królewskiej.


Książę William i księżna Kate na Eartshoot Prize Awards Ceremony w Bostonie 2022

Książę William i księżna Kate na Eartshoot Prize Awards Ceremony w Bostonie 2022

Książę William, księżna Kate

Książę William, księżna KateThe Prince and Princess of Wales will visit Scarborough to launch funding to support young peopleâs mental health, in a collaboration spearheaded by the Royal Foundation.During the visit - they will meet and engage with local organisations who will benefit from the funding which has been created from a collaboration between The Royal Foundation of The Prince and Princess of Wales and the Two Ridings Community Foundation. Their Royal Highnesses will also see first-hand how community organisations are rallying to help those who are struggling with the rising cost of living. Accredited Rota media are asked to meet Rhea Vernon at 1100hrs at 12 Lower Clark St, Scarborough YO12 7PW, Credit:Avalon.red / Avalon

Meghan Markle, księżna Kate, księżniczka Charlotte i książę George - pogrzeb królowej Elżbiety II

Meghan Markle, księżna Kate, księżniczka Charlotte i książę George - pogrzeb królowej Elżbiety II

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dziecko jest śliczne , a im życzę spokoju jakiego chcieli. Pan H. Wiedział od zawsze ze nie zostanie królem, a jego mama tez spokoju nie zaznała w życiu , tez walczyła o odrobine prywatności. Tak to jest jak żyje się za pieniądze podatników.

  • Gość pisze:

   Dziecko jest wyjątkowo paskudne. A osoby, które chcą spokoju nie pchają się do mediów jak oni.
   Harry może i wiedział, że nie zostanie królem, ale jak widać jego pokraka wciąż nie może się z tym pogodzić.
   Diana sama umawiala się na ustawki i chciała miłości i rodziny, ale poślubiła niewlasciwa osobe, podobnie jak Harry.

 • Aga pisze:

  Z atakująca patologia się nie wygra. Milczenie jest zlotem w takiej sytuacji.

 • Gość pisze:

  Ból dupy że nigdy nie zasiądzie na tronie ani Henio ani żadne z jego dzieci ….Cała histeria zaczęla się gdy jego pozycja spadła o trzy miejsca i widmo zasiadania na tronie oddaliło się jeszcze bardziej ….Teraz próbuje zniesławić ojca/króla i brata następcę …czyżby miał nadzieję że po tych „zabiegach” zdobędzie tron ?
  Jest idiotą i hipokrytą ,bo chcác spokoju powinien się cieszyć z pozycji zapasowego ,bo takiemu „więcej”wolno .

 • Gość pisze:

  Nie zaszyła się w domu, tylko świętowała Boże Narodzenie w gronie rodziny. Ale tabloidy wiedzą lepiej.

  • Gość pisze:

   Zaszyła się u mamusi, bo dostała łomot od royalsow za wchodzenie w rolę króla i dzieci krolowej. Jej parcie na szkło i zrobienie z kolędowania programu o sobie z wykorzystaniem Elżbiety. tak wkurzyło royalsow, że DM już nie moderuje komentarzy w artykułach o niej, i nie pisał o tej całej kolędzie.

 • Gość pisze:

  Kate przez lata dosłownie musiała błagać paparazzi, żeby dali jej spokój. meganica nie zaznała nawet 1/1000 tego cierpienia, ale jej głupi jak but mąż nawet tego nie widzi.

 • Gość pisze:

  Dwulicowi ludzie. Jak byli w centrum uwagi to dobrze , a jak nie to be i trzeba rodzinę obrzucić błotem.

 • Gość pisze:

  Paskudny ten archie

 • Gość pisze:

  New Idea pisze bzdury. Ale niewiarygodne jest, że Harry z powodu byle eskortki piątej kategorii szkaluje własną rodzinę.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×