Szukaj

To dopiero „breaking news”… Kate i William uciekli z pałacu. Zawiedli ich wszyscy, łącznie z Meghan i Harrym

Kate i William uciekli z pałacu?

Kate i William uciekli z pałacu?

Książę William i Kate Middleton musieli uciekać do swojego wiejskiego domu, aby chronić swoje dzieci przed prześladowcami? Takie przypuszczenie pojawiło się w kolorowej prasie. Na jakiej podstawie?

Fotografie i informacje o dzieciach księcia Wiliama i księżnej Kate są dla kolorowej prasy na wagę złota, gdyż George, Charlotte i Louis, są obiektem niezmiernego zainteresowania fanów rodziny królewskiej. Czasem niektóre wydawnictwa gotowe są posunąć się bardzo daleko, żeby wyprzedzić konkurencję informacjami o książętach.

Już w 2015 roku Pałac Kensington wystosował oficjalny apel do mediów z prośbą o niepublikowanie nieautoryzowanych zdjęć dzieci księcia Wiliama i księżnej Kate. Zdecydowana większość renomowanych mediów postanowiła zastosować się do prośby, za co Cambridge’owie są im bardzo wdzięczni, to dla nich bardzo ważna i godna podziwu postawa. Tym bardziej że wcale nie ukrywają potomstwa przed światem.

Teraz do polowań fotografów których, według królewskiej pary, taktyki stały się dosyć nie niebezpieczne, dochodzi jeszcze jeden rodzaj prześladowania. Dlatego Kate i William zdecydowali się uciec z Londynu na wieś.

Dlaczego Kate i William ukryli się na wsi?

Główny powodem jest oczywiści izolacja, spowodowana koronawirusem. To dlatego Kate i William zabrali dzieci z Pałacu Kensington na wieś. Jednak tabloidy donoszą, że to nie wszystko.

Kate i William zostali zmuszeni do ucieczki. I to dokąd!

Kate i William zostali zmuszeni do ucieczki. I to dokąd!

Według okładki Woman’s Day w tym tygodniu, książę i księżna Cambridge zabrali swoje dzieci i uciekli z Londynu do wiejskiego domu w Norfolk, przez rzekomy wzrost liczby niebezpiecznych prześladowców, którzy podobno mają żale do monarchii. Tabloid przytacza ekspertów, którzy obawiają się, że różne niedawne kontrowersje doprowadziły do ​​wzrostu liczby przypadków ciemiężenia rodziny.

Kate zaczęła się bać o swoje bezpieczeństwo w sposób, którego nigdy nie uważała za możliwy – mówi informator. – Jest wściekła, że to z powodu absurdalnie samolubnych zachowań członków jej rodziny.

Odnosi się to oczywiście do decyzji księcia Harry’ego i Meghan Markle o odejściu od obowiązków królewskich, a także o związki księcia Andrzeja z Jeffreyem Epsteinem i aferą pedofilską.

Kate nienawidzi tego, że z powodu nieprzemyślanych działań jej rodzina jest zmuszona uciec z domu.

Nie wiadomo, o jakie prześladowania dokładnie chodzi, gdyż tabloid nie podaje szczegółów.


Księżna Kate i książę William na przyjęciu w pałacuKsiążę William i księżna Kate w Pakistanie

Książę William i księżna Kate w Pakistanie

Kate i William złożyli kwiaty w Leicester

Kate i William złożyli kwiaty w Leicester

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×