Szukaj

Kate i William nie pojawili się na ślubie Beatrice. Nowy post mówi wszystko o ich relacji

Kate i William, Beatrie z mężem

Kate i William, Beatrie z mężem

Księżniczka Beatrycze, córka księcia Yorku, Andrzeja i księżnej Yorku Sarah Ferguson, po dwukrotnym odwołaniu ślubu i wesela miała dość czekania na poślubienie swojego narzeczonego, włoskiego milionera, Edoardo Mapelli Mozziego.

Pierwotnie Beatrice i Edoardo Mapelli planowali ślub w zeszłym roku, ale kiedy wybuchł skandal erotyczny z ojcem panny młodej, księciem Andrzejem, plany zostały porzucone, do czasu aż sytuacja się wyjaśni albo chociaż przycichnie w mediach. Nikt nie chciałby chyba brać ślubu w atmosferze pedofilskiego skandalu związanego z własnym ojcem.

Na początku roku wydawało się, że horyzont przejaśniał i Beatrycze ochoczo przystąpiła do przygotowań royal wedding. Ceremonię zaplanowano na 29 maja. Ślub miał się odbyć w kaplicy Pałacu Świętego Jakuba w Londynie, zaś przyjęcie weselne w ogrodach pałacu Buckingham. Zaproszenia otrzymało 150 gości. Niestety, tym razem wybuch pandemii koronawirusa pokrzyżował plany Beatrice. Ceremonię znowu odwołano.

Teraz nagle dowiadujemy się, że już po wszystkim! Beatrycze i Edoardo powiedzieli sobie tak w ostatni piątek podczas do końca utrzymanej w tajemnicy uroczystości. Ślub odbył się w Królewskiej Kaplicy Wszystkich Świętych w Royal Lodge w Windsorze. W bardzo skromnym wydarzeniu wzięli udział tylko rodzice księżniczki Yorku, książę Andrzej i Sarah Ferguson oraz królewska babcia Beatrycze, Elżbieta II i jej mąż książę Filip. Nie wiadomo nawet, czy była obecna młodsza siostra Beatrycze, Eugenia.

Kate i William uczcili ślub Beatrice

Za to na pewno nie było tam Cambridge’ów, czyli Kate i Williama, ani książąt Sussex, czyli Maghan Markle i księcia Harry’ego. Czy nie dostali zaproszenia? Czy też górę wzięły względy bezpieczeństwa? Tego nie wiemy. Natomiast pewne jest, że Beatrycze i jej świeżutko poślubiony małżonek w niedzielę otrzymali od Kate i Williama życzliwe życzenia zarówno na królewskim koncie na Twitterze, jak i Instagramie. Post Cambridge’ów został polubiony jednakowo przez parę młodą.

 

Oficjalne zdjęcia ze ślubu zostały opublikowane w sobotę. Fotografie wykonane przez Benjamina Wheelera ukazują państwa młodych, jak wychodzą z kościoła po prywatnej mszy. Beatrice wyglądała oszałamiająco w sukience vintage projektu Normana Hartnella, wypożyczonej w od jej babci, Elżbiety II. Edoardo z kolei doskonale prezentował się w przedpołudniowym stroju formalnym.

Tym samym Beatrycze i Edoardo dołączyli jak trzecia para do nowego pokolenia royalsów, które otworzyli Kate i William, a kontynuowali Harry i Meghan. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!


Życzenia dla Beatrice od Kate i WilliamaKsiężniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×