Szukaj

Kasia Zielińska udekorowała mieszkanie na święta tak, że widać je z daleka. Cóż za rozmach!

Jak Kasia Zielińska udekorowała dom na święta?

Jak Kasia Zielińska udekorowała dom na święta?

Katarzyna Zielińska nie żałowała na ozdoby świąteczne w domu. Udekorowała go z rozmachem, aż wszystko widać z daleka. Zobaczcie.

Katarzyna Zielińska robi wszystko, co w jej mocy, żeby święta były niezapomnianym czasem dla jej synów. Swój piękny dom udekorowała z wielkim rozmachem i już od jakiegoś czasu chwali się produkcja pierniczków. Atmosfera Bożego Narodzenia na całego.

Katarzyna Zielińska spektakularnie udekorowała dom na święta

Dzięki Instagramowi internauci mogli zobaczyć, jak mieszka aktorka. Dom, który dzieli z mężem Wojciechem Domańskim i dwoma synami Heniem i Aleksandrem, prezentuje się bardzo elegancko.

Kiedy zbliżają się święta, aktorka nie żałuje na dekoracje. Już jakiś czas temu pochwaliła się, jak udekorowała go na zewnątrz. Nie brakuje choinek i innych związanych z Bożym Narodzeniem ozdób. Wnętrze domu też już gotowe. W relacji na Instagramie oprowadziła internautów i pokazała im, jak już u niej świątecznie. Jest ogromna, pięknie przystrojona choinka, stanęło kilka gwiazd betlejemskich, a kanapy zdobią poduszki z motywami w zielono-czerwonych kolorach.

Dzisiaj dołożyła zdjęcie, które pokazuje, że światełek jest tyle, że jej mieszkanie widać z daleka. Niezły rozmach. Wszystko to w jednym celu. Żeby celebrować święta z rodziną jak najpełniej. Właśnie o tym napisała w swoim poście:

Dużo rozmawiamy o Świętach. Opowiadam moim synkom, że w ten piękny czas dzieją się magiczne rzeczy. Że jest to czas potrzebny nam wszystkim, żeby być razem, żeby się zatrzymać na chwilę, żeby zadzwonić do osoby, której się dawno nie słyszało, żeby zrobić jakąś dobrą i miłą rzecz drugiemu człowiekowi, na przykład obdarzyć go szerokim uśmiechem i zapytać czy czegoś nie potrzebuje.

Kasia nie ukrywa, że większość dekoracji w domu powstała z myślą o dzieciach, którym chce jak najlepiej oddać klimat świąt:

Myślę, że moi chłopcy gdzieś tam głęboko w serduszkach wyczuwają, że te święta będą troszkę inne niż wszystkie. Ale bardzo na nie czekają. I wiedzą, że pomimo wszystko będą magiczne. Wypatrują od tygodnia pierwszej gwiazdki.
I powiem Wam, że to właśnie oni uczą mnie, że nie ma co się zamartwiać na zapas, tylko korzystać całym sobą z każdego dnia, najmniejszej nawet radości i wysyłać w niebo swoje myśli i marzenia. Bo część z nich na pewno się spełni.

Do tego wszystkiego Zielina już od jakiegoś czasu szaleje w kuchni. Można więc założyć, że w domu unosi się piękny zapach wypieków. Dołóżmy to do dekoracji i już będzie wiadomo, że Kasia jest w pełni gotowa na Boże Narodzenie.

W galerii znajdziecie zdjęcia z wnętrza domu aktorki w świątecznej aranżacji.


Katarzyna Zielińska - świąteczne dekoracje

Katarzyna Zielińska - świąteczne dekoracje

Katarzyna Zielińska - dekoracje świąteczne

Katarzyna Zielińska - dekoracje świąteczne

katarzynazielinska_1308601803809584098322516123148696498780061n

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×