Katarzyna Zielińska pokazała dom. Jak na co dzień mieszka gwiazda?

Jak mieszka Katarzyna Zielińska?

Jak mieszka Katarzyna Zielińska?

Dom Kasi Zielińskiej zrobił na nas ogromne wrażenie. Widać, że aktorka po prostu uwielbia otaczać się roślinami. W tak pięknych wnętrzach chciałoby się zostać na dłużej.

Katarzyna Zielińska, podobnie jak inne polskie gwiazdy, zaangażowała się w akcję #zostańwdomu, która została zorganizowana w związku ze światową pandemią koronawirusa. Aktorka podczas kwarantanny postanowiła zostać prawdziwą panią domu i nadrobić zaległości w codziennych obowiązkach. Do tego samego namawia swoich fanów.

Dajcie możliwość działać tym, którzy naprawdę muszą wyjść do pracy, przede wszystkim lekarzom i ludziom, dzięki którym możemy w miarę normalnie funkcjonować. Pomyślmy też o wszystkich chorych, którzy oprócz COVID-19 będą potrzebowali pomocy, którzy mają obniżoną odporność. Dziękuję za uwagę.
A na odstresowanie polecam: PRASOWANIE. Zajmuje spory kawałek dnia, więc dzień szybko zleci. Trzymajcie się kochani – zaapelowała gwiazda serialu „Zawsze warto”.

Jak mieszka Katarzyna Zielińska?

Przy okazji możemy zobaczyć, jak mieszka Katarzyna Zielińska. Dom, który gwiazda dzieli z mężem Wojciechem Domańskim i dwoma synami: 5-letnim Heniem i 3-letnim Aleksandrem, prezentuje się bardzo ładnie. Można odnieść wrażenie, że jest oazą zieleni. Widać, że Zielińska lubi otaczać się głównie żywymi, ciepłolubnymi roślinami.

Na ścianach nie brakuje botanicznych akcentów, dzięki którym można poczuć się jak w pięknym, azjatyckim ogrodzie. Z całością świetnie komponuje się biel i drewno. Nie brakuje też stylowych akcesoriów takich jak: okazały, zielony wazon, okrągła pufa czy figurki w kształcie Buddy.

Dom Kasi Zielińskiej wygląda bardzo przytulnie. Zwłaszcza, gdy zajrzymy do innych pomieszczeń. Uwagę przykuwają sypialnia z dużym, wygodnym łóżkiem i ogromnym oknem, a także kuchnia utrzymana w bieli i beżu. Warto też wspomnieć o ogrodzie, który wiosną i latem musi być idealnym miejscem na wypoczynek.


Katarzyna Zielińska rozśmiesza fanów

Katarzyna Zielińska rozśmiesza fanów

Katarzyna Zielińska - jak mieszka

Katarzyna Zielińska - jak mieszka

Katarzyna Zielińska - jak mieszka

Katarzyna Zielińska - jak mieszka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×