Szukaj

Kasia Zielińska udekorowała dom na święta. Ileż tam choinek!

Kasia Zielińska - świąteczny wystrój

Kasia Zielińska - świąteczny wystrój

Kasia Zielińska jeszcze niedawno chwaliła się wejściem do domu pełnym dyń. Teraz już czuć Święta Bożego Narodzenia. Piękne dekoracje. Ile tam choinek!

Coraz więcej osób chwali się świątecznym wystrojem domu. 2020 to tak specyficzny rok, że ludzie zapragnęli cieszyć się atmosferą prędzej i dłużej. Wiele gwiazd pokazało już w sieci efekty starań. Dołączyła do nich także Kasia Zielińska. Jej dekoracje robią wrażenie. Pięknie!

Katarzyna Zielińska pochwaliła się świątecznymi dekoracjami

Katarzyna Zielińska jest cały czas obecna w mediach społecznościowych, a szczególnie uaktywniła się w czasie blokady – podobnie, jak wielu jej kolegów z branży. Co jakiś czas publikuje nowe posty, w których pokazuje swoje życie, pomysły, projekty, nowe fryzury i stylizacje. Dzięki Instagramowi internauci mogli zobaczyć na przykład, jak mieszka aktorka. Dom, który aktorka dzieli z mężem Wojciechem Domańskim i dwoma synami: Heniem i Aleksandrem, prezentuje się stylowo.

Szczególnie jednak, kiedy zbliżają się święta. Tuz przed Halloween Kasia zaszalała i dosłownie zapełniła przestrzeń dyniami i jesiennymi akcentami. Teraz czas na Boże Narodzenie. Dekoracje, którymi pochwaliła się w sieci, robią wrażenie.

Na zewnątrz zbudowała stację dla Świętego Mikołaja. Jest też mnóstwo choinek i można się poczuć jak na Biegunie Północnym – o ile spadnie śnieg, będzie jeszcze bardziej magicznie. Wewnątrz domu także zagościły święta. Są świecidełka, suszone pomarańcze i piękna poinsecja, zwana gwiazdą betlejemską. Zdecydowanie już pachnie magicznym czasem, który się zbliża wielkimi krokami.

Stacja świętego Mikołaja już prawie gotowa✨
Niech nasz gość spocznie na chwilę i posili się szklanką ciepłego mleka a my w tym czasie napiszemy listy🎅🏻
Też się szykujecie?
Wiem co będzie w moim liście – napisała.

Wystrojem są zachwyceni fani Katarzyny Zielińskiej:

  • Przepięknie.
  • Cudownie.
  • Oj, jakby jeszcze trochę śniegu…
  • Niesamowite te dekoracje, pani Kasiu.
  • Ale bajecznie – piszą.

W takim otoczeniu czekać na święta to sama przyjemność. Jest magicznie i gustownie, jak to u Kasi. Ciekawe tylko co ona tam w tym liście do św. Mikołaja napisała?


Katarzyna Zielińska - dekoracje świąteczne

Katarzyna Zielińska - dekoracje świąteczne

Katarzyna Zielińska - dekoracje świąteczne

Katarzyna Zielińska - dekoracje świąteczne

Katarzyna Zielińska - dekoracje świąteczne

Katarzyna Zielińska - dekoracje świąteczne

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×