Kasia Glinka chwali się nowym domem. Wreszcie może zaprezentować konkretne efekty. „Cholernie mnie cieszy każdy kolejny postęp”

Katarzyna Glinka podzieliła się na Instagramie kilkoma nowościami dotyczącymi jej życia. Okazuje się, że gwiazda znalazła nowe hobby. A to dopiero początek zmian.

Katarzyna Glinka wybiła się dzięki roli Kasi Górki w tasiemcu Barwy szczęścia, gdzie występowała od 2007 roku. Zagrała też w Komisarz mamie, Daleko od noszy. Reanimacja, Przyjaciółkach, Wkręconych, Od pełni do pełni i w Och, Karol 2. Pozostaje w związku z Jarosławem Bienieckim. Para niedawno wkręciła internautów, twierdząc, że wzięła ślub.

Jarosław, który zamieścił wpis, sugerujący, że ich związek został sformalizowany, szybko wrzucił sprostowanie, w którym  przyznał się do popełnienia osobliwego żartu. Nie oznacza to jednak, że para nie planuje w najbliższym czasie dużych zmian. Już w grudniu bieżącego roku ich sytuacja może się zmienić o 180 stopni. Dlaczego?

Katarzyna Glinka pokazała nowy dom

Katarzyna Glinka o swoich życiowych aktualnościach napisała na Instagramie. Gwiazda pochwaliła się przy tym nowym hobby – ogrodnictwem. Jak się okazuje, posadziła pierwsze drzewko przed swoim nowym domem. Na dowód zamieściła jego zdjęcie. Fotografia przedstawia też część budynku, który gwiazda buduje już od wielu miesięcy. Pierwszy raz możemy zobaczyć konkretne efekty prac ekipy budowlanej, czyli fasadę budynku, w tym bramę do garażu.

Jak się okazuje, budowa jest już na finiszu i już niedługo Katarzyna Glinka będzie się mogła wprowadzić. Aktualnie trwa proces wykończenia wnętrz.

Pierwsze drzewko przed naszym domem posadzone!!!!!! Cholernie mnie cieszy każdy kolejny postęp w pracach przy domu. W swojej głowie ogarnęłam już czekanie i wiem, że grudzień to piękny czas na przeprowadzkę.  Nawet, jeśli na materacach, to i tak będzie najlepiej na świecie!!!!!!!!!!! Bardzo intensywny czas pracy za mną – premiera i tydzień zdjęć na Sycylii. Teraz czas na podkręcenie tempa budowy.  Panowie, moi Kochani, wykonawcy, bójcie się. I jeszcze pytanko – ile jest tutaj Babeczek, które ogarniały budowę i dały radę???? Moc jest z Wami!!!!!!! Jesteście wielkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! – napisała.

Powstawanie domu jest skrupulatnie relacjonowane przez Katarzynę Glinkę od dłuższego czasu. W ubiegłym roku zamieściła ona pierwsze zdjęcia z budowy.

Powieje prywatą ale jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać. Nasz dom już stoi !!!!!!!!!!!!!YEAH. Kochani każda sugestia, jak się wybudować i nie zwariować,  mile widziana. ALEŻ TO CUDNE UCZUCIE. Ściskam Was – celebrytka relacjonowała w swoim stylu.

Przeprowadzka do nowego miejsca, zwłaszcza domu jednorodzinnego, to niewątpliwie wielkie wyzwanie dla każdej osoby. Mamy nadzieję, że Katarzyna Glinka i członkowie jej rodziny odnajdą się w nowym miejscu. Być może po przeprowadzce w końcu nastąpi czas na jej ślub z Jarosławem Bienieckim?

Para już wielokrotnie sygnalizowała potencjalne plany sformalizowania związku. Tygodnik Na Żywo spekulował, że ślub i wesele mogą się odbyć w ogródku przy nowym budynku.


Katarzyna Glinka. Zdjęcie z Instagrama

Katarzyna Glinka. Zdjęcie z Instagrama

Katarzyna Glinka - nowy dom

Katarzyna Glinka - nowy dom

Katarzyna Glinka - 40. urodziny Omeny Mensah

Katarzyna Glinka - 40. urodziny Omeny Mensah

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×